Arogance moci na Praze 3 - pokračování

Reakce na příspěvek

Arogance moci na Praze 3 - pokračování

29.6.2010 11:42 vložil l.camsky

Dne 21.12.2009 mě byl na www.kauza3.cz uveřejněn článek týkající se chování radnice MČ Praha 3 vůči občanům, kteří privatizovali byty i s přilehlými pozemky (www.kauza3.cz/kauze-radnice/jak-radnice-prahy-3-vyvlastnuje-pozemky.html).
Dnes si Vás dovolím informovat o dalším průběhu celého procesu. Je zřejmé, že nátlak a vydírání ze strany radnice MČ Praha 3, prostřednictvím dopravního odboru, pokračuje.
I přes veškerá osobní jednání, mimo jiné s panem místostarostou Mgr. Janem Šmídem, vedoucím odboru dopravy Ing. Martinem Vančurou, dopisy na starostku pí. Kozumplíkovou, pokračují v zastrašování tím, že nám opět vyměřili pokutu za instalování sloupků na našem vlastním pozemku (datováno 9.6.2010, podklady dodal Odbor Majetku UMČ Praha 3).
Já jako občan Prahy 3 jsem dle kupní smlouvy koupil bytovou jednotku vč. spoluvlastnického podílu na předmětném pozemku - ostatní plocha. Tak to stojí psáno a je to i dáno na katastrálním úřadě.
Stavební povolení bylo jasně dané, pouze stavební odbor pod vedením Ing. Karla Urbana, vyhodnotil celou situaci cestou nejmenšího odporu - tj. napojení cesty z přilehlého parkoviště na sousední soukromý pozemek. Z uvedeného vyplývá, že MČ Praha 3 napojila komunikaci v rozporu se stavebním povolením na náš společný pozemek a vlastně tak provedla "černou stavbu".
Nemám v úmyslu zde rozvádět jednotlivé detaily, které budou následně, předpokládám, předkládány soudům v tom pořadí, jak se budeme odvolávat.
Pokud bych vzdáleně uvažoval o tom, že na předmětném pozemku (jak se nám snaží vnutit MČ Praha 3, prostřednictvím odboru dopravy), který jsme řádně odkoupili za tržní cenu, bylo věcné břemeno jako veřejná účelová komunikace (kupní smlouva a ani katastr nemovitostí o tom nic neví), jsem oprávněn se domnívat, že prodávající (bývalý starosta MČ Praha 3 p. Český a současná starostka MČ Praha 3 pí. Kozumplíková) spáchali možný podvod a tuto závažnou skutečnost při prodeji kupujícím zatajili.
Nejsem si vědom toho, že bych měl zálibu v kupování veřejných účelových komunikací.
Touto krátkou informací jsem chtěl jenom přispět do povědomí spoluobčanů, kdo že nám to tady vládne. Pokud chce někdo nechávat si pošlapávat svoji důstojnost a neustále bránit svoje vlastnictví i práva, nechť volí současné vedení radnice (ODS, ČSSD, KSČM). Pro ty ostatní - VOLTE JINAK.

Lubomír Čámský
l.camsky@seznam.cz
kandidát Věcí veřejných do zastupitelstva
městké části Praha 3 v říjnu 2010

P.S.: Právě došlá nová informace. Dne 24.6.2010 Odbor výstavby ÚMČ Praha 3 vydal oznámení o zahájení územního řízení "Příjezdová komunikace na pozemku č. parc. 2639/119 k parkovacím stáním pro domy č.p. 2535 a 2536 na pozelmcích č. parc. 2639/69 a 2639/70 při ulici Na Lučinách 1 a 3". Tak tam mají trochu chaos, jest-li se nepletu.



antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

Re: Re: Re: Klukovská léta

Oprava: vdala ne bála
pokračování

Re: Re: Re: Klukovská léta

Oprava: vdala ne bála
pokračování

Re: Re: Klukovská léta

Do Nakvasove ulice jsem se bála v roce 1967, kde rodiče mého muže měl domek a provozovali květinářství. Za námi žil herec Stanislav Neumann, jehož dům tam stojí dodnes. My ostatní ...
pokračování

Většinu roku neprší, ale občas i sněží, mrzne a padají trakaře.

Podle dat ČHMÚ v Praze je ročně 80-120 dnů s deštěm nad 1 mm, 40 - 100 dní se sněhem a 20 - 42 dní s celodenním mrazem, ale jen 40 - 50 jasných dní. Každé kryté schody a ...
pokračování

Máte zájem o nebankovní půjčku?

Nabízím finanční pomoc pro občany České republiky. Zajistím půjčku pro vaše potřeby za skvělých podmínek. Financování je ze soukromých zdrojů a není prověřeno majetkovými ...
pokračování