Čistota ulic na Žižkově

Reakce na příspěvek

Bezdomovci

22.6.2016 07:08 vložil Martina

Na Žižkově bydlím už hodně dlouho, co mi ale v poslední době dost vadí, je to, že lavičky v místních parčících a hlavně přímo u tramvajových zastávek zaplňují bezdomovci, kteří si z nich udělali místo k celodennímu kempování a podle toho to kolem i vypadá. Psala jsem kvůli tomu i na Radnici a místní úředník mi odpověděl v tom duchu, že to budou řešit, ovšem poté již s ničím dalším nepřišel. Dá se s tím prosím něco dělat? Je to veřejné prostranství, ovšem když jsem před školou na Pražačce viděla ležet zcela ohnilého a na mol zpitého bezdomovce, bylo mi líto těch, co si po něm na tu lavičku sednou.



antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

Re: Re: Re: Klukovská léta

Oprava: vdala ne bála
pokračování

Re: Re: Re: Klukovská léta

Oprava: vdala ne bála
pokračování

Re: Re: Klukovská léta

Do Nakvasove ulice jsem se bála v roce 1967, kde rodiče mého muže měl domek a provozovali květinářství. Za námi žil herec Stanislav Neumann, jehož dům tam stojí dodnes. My ostatní ...
pokračování

Většinu roku neprší, ale občas i sněží, mrzne a padají trakaře.

Podle dat ČHMÚ v Praze je ročně 80-120 dnů s deštěm nad 1 mm, 40 - 100 dní se sněhem a 20 - 42 dní s celodenním mrazem, ale jen 40 - 50 jasných dní. Každé kryté schody a ...
pokračování

Máte zájem o nebankovní půjčku?

Nabízím finanční pomoc pro občany České republiky. Zajistím půjčku pro vaše potřeby za skvělých podmínek. Financování je ze soukromých zdrojů a není prověřeno majetkovými ...
pokračování