Čistota ulic na Žižkově

Reakce na příspěvek

Čištění ulic

6.5.2017 08:50 vložil HonzaK

Tak musím říct, že specifika Žižkova mě nepřestávají udivovat. I čištění ulic zde probíhá způsobem, který prostě nechápu. Včera u nás měli čistit ulici. Den předtím jsem samozřejmě běžel přeparkovat auto z obavy, že bude odtaženo. Ráno, když jsem šel do práce, tak ulice byla stále plná aut, i když mezi 8 - 15 hodinou mělo probíhat čištění. Manželka mi pak řekla, že před třetí hodinou odpolední projelo ulicí, kde většina aut parkovala, čistící auto, které uklidilo silnici uprostřed a zbytek nechalo být, protože tam parkovala auta. A je vyčištěno. Sice to není vůbec poznat a já jsem jak blbec asi jako jediný přeparkovával. Má takovéto čištění vůbec smysl?
Zažil jsem čištění ulice v jiné čtvrti, kde před čištěním ulici napřed "vyčistí" čtyři odtahová auta a ulice je nakonec opravdu vyčištěna, že je to i na první pohled vidět.
Jen by mě zajímalo, jaké jsou náklady na takovéto čištění ulic. No nic, prostě na Žižkově se čistí jinak (vůbec).



antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

Re: Re: Re: Klukovská léta

Oprava: vdala ne bála
pokračování

Re: Re: Re: Klukovská léta

Oprava: vdala ne bála
pokračování

Re: Re: Klukovská léta

Do Nakvasove ulice jsem se bála v roce 1967, kde rodiče mého muže měl domek a provozovali květinářství. Za námi žil herec Stanislav Neumann, jehož dům tam stojí dodnes. My ostatní ...
pokračování

Většinu roku neprší, ale občas i sněží, mrzne a padají trakaře.

Podle dat ČHMÚ v Praze je ročně 80-120 dnů s deštěm nad 1 mm, 40 - 100 dní se sněhem a 20 - 42 dní s celodenním mrazem, ale jen 40 - 50 jasných dní. Každé kryté schody a ...
pokračování

Máte zájem o nebankovní půjčku?

Nabízím finanční pomoc pro občany České republiky. Zajistím půjčku pro vaše potřeby za skvělých podmínek. Financování je ze soukromých zdrojů a není prověřeno majetkovými ...
pokračování