Parkování na Praze 3-Aneb Rezidentní zóny.

Reakce na příspěvek

Parkování na Praze 3-Aneb Rezidentní zóny.

25.2.2010 03:08 vložil prostyly

Začal jsem podnikat na Praze 3 A po měsíci rekonstrukcí je bilance asi taková 6x odtáhnuty a 4x bota. A tak se přemýšlím komu asi prospívá Žižkov natřený na modro. Běžnému občanovy ? Když projíždím Koněvkou tak je stejně nacpaná k prasknutí jako před lety kdy ještě zóny nebyly. Lidem co na Praze 3 bydlí ? . Přece nežijí v izolaci a také mají nějaké známé, příbuzné co je chtějí navštívit, ale. Jak často za nimi budete jezdit a platit za to 60,- Kč na hodinu aby jste s nimi dali třeba kafe. Podnikatelům a majitelům nemovitostí ? Parkovací karta stoji 30.000,-Kč na rok. Ale to se přece stejně projeví do cen služeb, tak že to stejně zaplatí takzvaní rezidenti. A co takový majitelé domů co tam nemají trvalý pobyt. Koukne se na svůj barák a mezitím mu odtáhnou auto. Kdyby ty peníze z odtahů šli alespoň zpátky do obecní pokladny a není to málo 1.450,-Kč za jeden odtah , ale opak je pravdou. Jdou do soukromých rukou a běžný občan z toho nemá opět nic. Pořád se mluví o korupci a běžný občan si platí tyto zkorumpované úředníky aby ho ještě šikanovaly a okrádaly. Neboť si myslím že jinak se to ani nazvat nedá. Tuhle jsem četl jak Městská policie uklízí sníh v ulicích. Jediné co jsem je viděl dělat ,tak to je rozdávat boty a nařizovat odtahy. Vždyť ono to totiž vydělává peníze a ty přece potřebují když všechno již rozšustovaly a není kde brát. No ono je vždycky kde brát. Vždyť tady máme ještě ty prostý lidi a malé podnikatele. A hlavně Městkou policii.
Této názor se týká taky Prahy 1,2a7.

Jirka.M.
Občan a řidič



antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

Re: Re: Re: Klukovská léta

Oprava: vdala ne bála
pokračování

Re: Re: Re: Klukovská léta

Oprava: vdala ne bála
pokračování

Re: Re: Klukovská léta

Do Nakvasove ulice jsem se bála v roce 1967, kde rodiče mého muže měl domek a provozovali květinářství. Za námi žil herec Stanislav Neumann, jehož dům tam stojí dodnes. My ostatní ...
pokračování

Většinu roku neprší, ale občas i sněží, mrzne a padají trakaře.

Podle dat ČHMÚ v Praze je ročně 80-120 dnů s deštěm nad 1 mm, 40 - 100 dní se sněhem a 20 - 42 dní s celodenním mrazem, ale jen 40 - 50 jasných dní. Každé kryté schody a ...
pokračování

Máte zájem o nebankovní půjčku?

Nabízím finanční pomoc pro občany České republiky. Zajistím půjčku pro vaše potřeby za skvělých podmínek. Financování je ze soukromých zdrojů a není prověřeno majetkovými ...
pokračování