Diskuse

Deregulace parkovného

Vložit nový příspěvek

Re: Lez v clanku

19.3.2008 11:31 vložil Ondřej Rut

Ano, je pravda, že na mnoha místech se cena za pronájem garáže pohybuje mezi 2500 a 3000 za měsíc. Ve výběrových řízeních na volná garážová stání MČ Praha 3 však již nyní s nabídkovou cenou nižší než 3000 většinou neuspějete. Parkovací místo v garážích pod Televizní věži stojí již nyní 4500 a místo v nově vybudovaných garážích na Praze 6 ve Wuchterlově ulici se pronajímá za 4000 měsíčně. Dá se také očekávat, že zavedení zón placeného stání potlačí cenu za pronájem nahoru. Máte tedy, vážený(á)kontrolonemocnych, pravdu, že cena 5000 je nadsazená. Uvedl jsem ji do článku s perspektivou do budoucna. Hodně mi totiž leží na srdci to, že MČ Praha 3 se podle schváleného plánu investičních akcí na dalších 10 let chystá do podzemích garáží investovat 230 milionů korun z penez nás všech. Na jiné potřebnější služby přitom peníze chybějí. Omluvte tedy prosím tento v současnosti trochu nadsazený údaj. Zdraví, Ondřej Rut


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Lez v clanku

19.3.2008 17:17 vložil chk

"...dá se také očekávat, že zavedení zón placeného stání potlačí cenu za pronájem nahoru..."
Á.... už chápu, kdo vás platí. Protože při Vaší "deregulaci cen parkování" by se ceny vyšplhaly na úroveň pětipokojového bytu na volném trhu :-)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Lez v clanku

20.5.2008 03:19 vložil Josef (46)

Pane Rute,

za prvé radnice neumí stavět za málo peněz. Potřebuje co nejdražší zakázky. To je dnes veřejné tajemství. Proč tomu tak je? Chlapci z ODS vás teď nepotřebují, třebas příště po dalších volbách a pak to v koalici s nimi pochopíte. Asi jste ještě moc mladý a naivní, česky se tomu říká hloupý.

Pro Vaši představu stejně velká zakázka na družstevním domě je 3x až 4x levnější než jak ji provádí radnice. Rád Vám to doložím a můžete se zeptat v Zastupitelstvu proč tomu tak je. Předseda ODS P3 Pavel Hurda Vám jistě rád odpoví. Nakonec jako ředitel obecní správcovské firmy obecníhom majetku sám sobě prodával služby (fa. Bieber & Kubeš). Nakonec si našetřil na obecní palác Akropolis. Víte za kolik ho koupil? Někilanásobně levněji, než nyní občané P3 platí za privatizaci obecních bytů. Vy o tom nic nevíte?

A za druhé:
Víte kolik zaplatíte např. ve Vídni za 24 hodin parkování v patrových garážích. Méně než za 3 hodiny v Praze. Víte na kolik Vás přijde parkovné na 1 měsíc? Na necelých 1.200 Kč. Víte kolik je průměrný plat Rakušana? Něco se Vám na tom nezdá? Ano, v Čechách je vše jinak. A Vy tomu svými zelenými bláboly pěkně pomáháte. Myslím, že děláte hochů z ODS radost. Ti radši sem na web nic nenapíší. Vedí proč. Nepotřebují vést polemiku s občany. Stačí jim Radniční noviny a tam se pěkně vychválí.

Co říkáte na šachistu Hurdu. Myslel jsem, že toho Kasparova na Hluboký roznese na kopytech, ale pak mu to nechal. Byl to přece host až z Moskvy. A pak musel ještě ten den odevzdat článek o sobě do Radničních novin a Kozumplíková potřebovala helfnout s článkem o nebezpečí Února 1948 a ještě šli spolu žehlit Tibetskou vlajku. Jsou to přeci jen kabrňáci demokratičtí. A kdo říká, že Kozumplice byla vdaná za aparátčika z KSČ, ten pěkně kecá. Nebo je to ten samej chlápek, co dělal ODS volební kampaň? Ale ne, to byl přece pravičák jak Brno, normální správnej podnikatel.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Lez v clanku

20.5.2008 16:31 vložil Martan

Souhlasim


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama