Diskuse

Fantóm pražského parkování

Vložit nový příspěvek

parkování aneb novodobé pirátství řízené státem

18.2.2008 16:52 vložil jan bokšay

vzhledem k porušování základních lidských práv a svobod jakožto i ústavy i zákona o komunikacích a zákona o diskriminaci jako dopisovatel Evropského soudu a spoluzakladatel organizací na ochranu práv spotřebitele a ústavy organizujeme v rámci platných nařízení a vyhlášek předběžná řízení k zahájení podání žaloby k Evropskému soudu z důvodu zavedení placeného stání které nejenže znemožňuje v případě platného dekretu či nájemní smlouvy bez trvalého pobytu žadatele získat rezidentní kartu ale přímo pobízí k jejímu získání pomocí různých spekulací a nekalých praktik popř.jiným způsobem nebo možnost nehorázné neadekvátní částky kterou mnozí nejsou schopny uhradit.Diskredituje občany kteří nemohou získat trvalé místo bydliště protože nejsou vlastníky bytu, nemovitosti nebo pozemku a tím je jim znemožněno využívání svého majetku tady tedy automobilu.Jak nazvat toto jednání než-li vydírání skupiny osob veřejným činitelem popř.velkým množstvím jiných paragrafů o zneužívání a diskriminaci.Je s podivem,že ústavní soud mlčky přihlíží a nezakročí byť byl na nezákonnost upozorněn a to jak našimi právníky tak ze zahraničí.Je až neuvěřitelné,že tento stát bude muset po prohraném řízení vyplatit nemalé peníze za soud i odškodnění i když se tomu dalo včas zabránit ale o to tu asi vůbec nejde.Pravda bude asi tam kde radní slibovali peníze vybrané za parkování použít.Na chodníky silnice a vše s tím spojené ,jenže kde se vzalo tu se vzalo máme tu pár firem (od majitelů kteří se na různých rautech a večírcích pánů radních ocitli nějak omylem)které budou parkování spravovat a do pokladny z jejích vícenákladů, platů, nepředvídaných výdajů ,zbude jen... no pejskaři a městská policie ví čeho máme nejvíce.Potom se nedivme,ten spěch spíše hlad po financích z lidí kteří se ocitli v neřešitelné situaci z finanční pasti a z možnosti ztráty majetku postihů a vozidla.Tento zákon jakoby říkal dnes jde o auta ...zítra důchodci...děti...proč nevybírat "parkovné" od lidí v parku,hřištích,kinech a...nepřipomíná toto jednání selekci obyvatelsva známou z jiných dějiných událostí?
prosíme komu není tato situace lhostejná spojte se s námi (skiner@atlas.cz)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: parkování aneb novodobé pirátství řízené státem

25.2.2008 15:53 vložil SantaLuck

Teď by mě zajímala věc, jak by řešili strážníci to, že auto zde stát bude a za oknem bude trojúhelník a nápis "porucha". Vždyť se také může za jízdy s vozidlem něco stát - špatně bude ukazovat palivoměr a dojde benzín anebo závada na motoru.... bez milosti by toto vozidlo zcela jistě k jejich spokojenosti odtáhli!!!
Pokud zde zastavím, že budu muset opravdu odběhnout domů, kdo je nemocný anebo se stal nějaký úraz a pustím výstražné blikačky, tak jsem zvědav, jak se pánové z Magistrátu poperou s výkladem "krajní nouze" dle tr. zákona, pokud mi vozidlo v tuto dobu, kdy je parkování omezeno - odtáhnou! Může se také stát, že řidič bude mít akutní střevní potíže a bude si muset opravdu někam odskočit...
-------------------
Tento systém se ještě musí vypilovat ke spokojenosti všem!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: parkování aneb novodobé pirátství řízené státem

30.3.2008 12:21 vložil RAVI

Houby pilovat, musi hlavne sypat ... pokud mi magistratem urcena odtahova sluzba za od tazeni vozidla 4km po Praze rekne vic nez "obycejny odtah" za 70 km po dalnici, tak v tom je neco divneho ...
PS:Jak si muze nekdo dovolit napocitat dva dny parkovani za 4 hodiny stani vozidla na odtaznem parkovisti a za tuto sluzbu si rici 350,-. Jsou to zlodeji a ja jiz take podnikam kroky ohledne podani zaloby v obcansko pravnim sporu.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: parkování aneb novodobé pirátství řízené státem

15.4.2009 02:46 vložil Alice Tvrzníková

Nejstrašnější na tom vše je, že obyvalelé Jarova s platnou nájemní smlouvou, jakýmsi nesmlsným rozhodnutím magistrátu, jsou postaveni do méněcenného postavení a nemohou se pohybovat po své části Prahy!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama