Diskuse

FOTO: Pani starostka slavnostně otevírá zóny placeného stání

Vložit nový příspěvek

Re: Vydávání parkovacích karet

21.2.2008 15:55 vložil Ivo Horak

Na parkovací karty se čeká jako za komunistů na cesty s CK na západ. Když jsem ráno dorazil, byla už všechna pořadová čísla na den vydána. Takže jsem auto odvezl zatím na chalupu. Za drzost považuji, že policie auta odtahuje, chápal bych ještě vymáhání pokuty, odtah by měl být možný jen v případě, kdy vůz brání v provozu. Ale proč si nevydělat, že?
Lidi jsou ale stále stejné stádo, naštvané, ale pasivní. Nebo si dáme předsevzetí, že to Kozumplíkové osobně i její věčné straně u žižkovské moci spočítáme. My máme příležitost jen jednou za 4 roky. Jen je nechme, ať se bojí.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Vydávání parkovacích karet

21.2.2008 17:13 vložil chk


Včera ve tři hodiny odpoledne už dávno vydávání lístku zastaveno. Dnes v sedm ráno fronta asi 200 lidí (tedy hodinu před otevřením). Celodenní dovolenou si vzít nemůžu a nechci. Mám problémy se zády a nemůžu delší dobu v kuse stát.

K těm počtům: Jestli jsou údaje o dvaceti minutách na 1 kartu správné (dozvěděl jsem se při neúspěšném pokusu o získání lístku přímo na místě), tak vydají za týden 400 karet. Což jsou tři roky nepřetržitého vydávání aby uspokojili všechny. Doufám, že jsem někde udělal chybu v předpokladech....

Odtah aut je plně v režii soukromých firem spřízněných s radnicí. Těžká domluva.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Vydávání parkovacích karet

21.2.2008 18:01 vložil Jirka

Aut je na P3 vyrazne mene - udava se, ze je to kolem 12 - 14 000 opravnenych zadatelu. Kdyz jsem byl pro kartu, setrval jsem u okenka cca 10 min. Co me stve, ze na firemni auto v soukromem uzivani davaji kartu pouze na 6 mes., takze za pul roku znova.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Vydávání parkovacích karet

22.2.2008 16:37 vložil chk

Uznávám, zmýlil jsem se v předpokladech. Nebudou to tři roky nepřetržitého vydávání, ale jenom asi pět měsíců :-)


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama