Diskuse

FOTO: Pani starostka slavnostně otevírá zóny placeného stání

Vložit nový příspěvek

Proc to neslo udelat jinak

25.2.2008 13:45 vložil Martin

Projíždím Žižkov a přes den je zde na mnoho místech volno, normálně by se dalo zaparkovat - není problém. Někteří občané Prahy 3 odjeli do práce a tak se po nich uvolnila místa. Ale já, který sem zavítal přes den za nákupy nabo na oběd mám smulu. Proc nešlo zařídit, aby místní občané měli garantované volné ulice třeba od 18:00 - 6:00. To by ti, kteří na Praze 3 pracují nebo se přes den pohybují, zde mohli normálně zajet a parkovat. A ti z Prahy 3, kteří se vrátí z práce, najdou před svým domem místo na zaparkování. Teď projíždím Prahu 3 přes den, je zde hodně místa, ale já zde zaparkovat nemůžu a to si chci jen na 20 minut odskočit. Fakt tomu nerozumím. Není to náhodou akce DP, který láká nové abonenty do svých řád. Prosím o objasnění. Martin


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Proc to neslo udelat jinak

25.2.2008 15:49 vložil SantaLuck

S tebou souhlasím úplně. Je tohle postavené úplně na hlavu! Co má dělat človek, který chodí od rána do večera do práce a pak cestou domů potřebuje třeba navštívit např. svojí nemocnou matku, babičku apod? Já bych ty hodiny také úplně přehodnotil. Ono je pěkné parkování od 6.00 - 8.00 hod bez omezení, ale kdy v tuto domu třeba otevírají lékárny? Já si přece nebudu kvůli parkování přeorganizovávat svůj život!!! Takový bordel v tomto státě nepamatuji.
------------------
Teď by mě zajímala věc, jak by řešili strážníci to, že auto zde stát bude a za oknem bude trojúhelník a nápis "porucha". Vždyť se také může za jízdy s vozidlem něco stát - špatně bude ukazovat palivoměr a dojde benzín anebo závada na motoru.... bez milosti by toto vozidlo zcela jistě k jejich spokojenosti odtáhli!!!
Pokud zde zastavím, že budu muset opravdu odběhnout domů, kdo je nemocný anebo se stal nějaký úraz a pustím výstražné blikačky, tak jsem zvědav, jak se pánové z Magistrátu poperou s výkladem "krajní nouze" dle tr. zákona, pokud mi vozidlo v tuto dobu, kdy je parkování omezeno - odtáhnou! Může se také stát, že řidič bude mít akutní střevní potíže a bude si muset opravdu někam odskočit...
-------------------
Tento systém se ještě musí vypilovat ke spokojenosti všem!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Proc to neslo udelat jinak

2.3.2008 03:38 vložil Simon

Abyste si kvůli parkování přeorganizoval život, na tom nic divného nevidím. Já to tak dělám už léta, protože to bývalo pohodlnější, než se pak naivně snažit zaparkovat na Vinohradech v dobu, kdy je tam plno.

Že Vám chcípne auto zrovna v zóně placeného stání je dost nepravděpodobné. A i kdyby, tak to buď to nějak ukecáte, nebo Vás holt odtáhnou. Jednoho člověka za pět let to nezabije. Například na dálnici Vás také nenechají stát měsíc, i kdybyste měl měsíc střevní potíže.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Proc to neslo udelat jinak

11.3.2008 18:04 vložil Bubik

jednoduché - na Praze 2, 3 a 7 už neutratit ani korunu. Vaše peníze přeci lze utratit i jinde, kde Vám (zatím) nebrání zastavit.

Koneckonců, jestli má radnice pocit, že obchody nepotřebuje nebo jestli si své obchody místní obyvatelé uživí sami, tak fajn..... Nicméně podívejte se třeba na Slavíkovu, jak tam mizí všechny obchody, co nesouvisí s jídlem......

No a nebojte, oni už za pár let taky neodjedou - až budou zóny všude, budeme hezky parkovat každý před svým......Praha 5, 6, 8, 10, 15 a Zbraslav je už taky připravují


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Proc to neslo udelat jinak

11.4.2008 08:34 vložil ...

Presne tak jsem to zacal delat ja, opustil jsem sve oblibene restaurace, obchody a nasel jsem si jine, kde se da zaparkovat.
V dnesni dobe je pro me stejne dulezita ochota zamestnancu obchodu nebo sluzeb jako moznost parkovani.


Reagovat  Reagovat s citací


Arogance a fašizmus ze strany Městské policie Praha 7 - Holešovice

25.8.2011 18:57 vložil Petr Forman

Petr Forman, Velmi malý podnikatel - skoro žebrák, Praha 7 - Holešovice
Arogance a fašizmus ze strany Městské policie Praha 7 - Holešovice - podpořený pány Bémem a Janouškem, na které se doufám už pořádně horká voda vaří, nás snad konečně jednou přivede všechny do ulic a nebude to žádná sametová revoluce ale čistá defenestrace protože tyto svině si nic jiného nezaslouží. Jakým právem nás takto budou šikanovat. Mám 6 let malou firmu v Holešovicích a nevidím jediný důvod platit za naprosto nehoráznou prezentaci moci ODS na Praze 7 povolení za parkování u sídla společnosti cca 30.000 za rok. Jen jednou jsem si na nově vytvořených automatech zakoupil !!! 120 Kč/ 2 hodiny stání (Osadní ulice) a stejně mě ty svině odtáhli. Není jiné volby - teror proti teroru.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama