Diskuse

Názory odborníků na téma zóny placeného stání se různí

Vložit nový příspěvek

dobře placené stání

10.1.2008 14:36 vložil jan

Samozřejmě, že je to ZLODĚJINA. Až už všichni budeme chodit jen pěšky, protože určitě něco vymyslí i na cyklisty, koloběžkářě nebo jezdce na kozách, zase na nějaký poplatek přijdou. Nejvíc se mi líbí placené parkování u hřbitova, výsledek je, že staré vdovy už od tramvaje nedojdou, na parkování jejich děti nemají a na taxik asi také ne. Kolik asi bude stát příjezd lékaře k pacientovi? Asi nás ještě čeká platit mýto při přechodu chodníku kolem domů.Asi by se soudruzi z Žižkovské radnice měli zastydět a odejít IHNED!Kdo má zase čekat na další zmanipulované volby.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: dobře placené stání

10.1.2008 22:41 vložil Kristyan

Jaké zmanipulované volby??? Volby byly řádné, bohužel lidi se absolutně o situace na městské části nezajímají (zřejmě jsou spokojeni) a volí stále stejné strany ať už do parlamentu,radnici či do senátu. Čili máme vedení jaké si zasloužíme.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: dobře placené stání

11.1.2008 23:04 vložil jan

Pokud několik lidí volí stejnou stranu a ve výsledcích v místním tisku je pro onu stranu 0, tak asi něco není v pořádku. Nebo Vám to vyhovuje? Asi je to starý zvyk. Takže bych to shrnul, že volby byly asi řádně zmanipulované.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: dobře placené stání

29.1.2008 16:39 vložil honza

řekl bych že lidé se zajímají ale nikdo je neposlouchá nebot to není v zájmu radnice poslouchat přeci občany a zjistit že se jim něco nelíbí


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama