Diskuse

Palác Akropolis svou zónu placeného stání již spustil

Vložit nový příspěvek

Re: Kampaň

11.12.2007 13:54 vložil Francino

Me by uspech spolecnosti Akropolis ani tak nevadil... jenze hospodareni Akropole neni ani tak o uspechu a podnikatelskych schopnostech, ale spise o dotacich z Magistratu a Prahy 3. Diky politicke provazanosti se zde cerpaji prostredky danovych poplatniku a Akropolis je jednou z nejvice dotovanych kulturnich instituci Prahy. Osobne si predstavuji ciste a uspesne podnikani jinak.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Kampaň

9.1.2008 19:21 vložil ez3kiel

Dovolím si podotknou pouze to že divadlo Archa dostává ročně přez 20 milionů na grantech. Žádný kulturní podnik v dnešní době nefunguje bez dotací darů investic a grantů. Podle úspěšnosti a zároveń finanční náročnosti podniku pak jsou tyto finance rozdělovány. Navíc si dovoluji pochybovat o tom že by akropolis pro jejího majitele byla nejvýnosnější investicí. podle informací které jsem získal jednak z novinových článků ale i z jiných zdrojů nabývám spíš dojem že se jedná o nevýnosné podnikání které majitel akropole spíš dotuje. Na čerpání peňez z magistratu a prahy 3 nevidím nic zvláštního ba naopak je to jev celkem běžný viz výše Archa. Na závěr bych dodal osbní názor. Závist produkuje pomluvy a pomluvy produkují ještě větší závist.

Ps: Parkovací lístky které si akropole pořídila nejsou výstřelkem módy tohoto roku. Tyto lístky používá palác akropolis již řadu let. (podstatně déle než existuje Váš zpravodaj)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Kampaň

29.1.2008 13:16 vložil kwak

Problém je v tom, že Akropolis je dotován z daní, které radnice i magistrát vyberou od firem, kterým zároveň parkovacími berněmi či nemožností parkování zákazníků podvazují nebo znemožňují podnikání.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Kampaň

11.2.2008 15:15 vložil ez3kiel

A včem že je problém??? PA přece PLATÍ za vyhrazená místa.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Kampaň

11.2.2008 21:40 vložil Jirka

To je stale dokolecka... neplati. Pokud by platil, tak ma vyhrazena mista. Ted se pouze obchazi zakon (na objednavku) znackou zakaz zastaveni a dodatkovou tabulkou "Mimo vozidla PA". Takhle vyhrazene parkoviste nevypada a nefunguje. Dale to snad nema smysl opakovat.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Kampaň

25.2.2008 11:34 vložil Martin

Vážený zastánče PA!
To, co zde píšete, si vysvětluji buď tak, že absolutně nemáte tušení, co se v PA a u PA děje a nebo jste jedním z těch, co společně s PA parazitují na našich odvedených daních, tedy našich penězích (spíše to druhé, že?). Občas mám pocit, že PA stojí jaksi na zákony ČR, porušování hygienických předpisů a norem začínaje a znečišťováním okolí konče! A čím to bude? Zkuste hádat. Že by to bylo politickou aktivitou p. Hurdy? No nevím, ale takovéto počínání je možné opravdu jen v ČR...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Kampaň

19.3.2008 14:41 vložil Ez3kiel

Hmm. Znečišťování? Porušování higienických norem? Takto sylná slova? To je na žalobu pane. nic takového s e v PA neděje. Koncerty končí v 10 již řadu let. Před PA je vždy čisto a uklizeno. Přestaňte si lhát jste pardon MIMOŇ.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Kampaň

20.3.2008 23:00 vložil Martin

Tak se koukám potvrdil můj předpoklad... Jaká je asi pozice pana zastánce v PA? O čistotě a uklizeném prostředí máme každý asi trochu jinou představu. Zvratky, střepy a kelímky povalující se před PA po každém větším koncertu mluví za vše. Každý, kdo tudy ráno chodí, mi jistě dá za pravdu. Upřímně lituji tu Ukrajinku, co to uklízí. A co se týká té vaší desáté hodiny, řekněte celou pravdu! Ano, koncert možná skončí ve 22.00, nicméně jste jaksi pozapomněl na bar, který produkuje hlasité opilce do brzkých ranních hodin. A takové malé doporučení na závěr: než něco uveřejníte, zkuste si to po sobě nejdřív přečíst. "Sylná slova" a "higienické normy" - to muselo dát opravdu hodně zabrat...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kampaň

30.7.2008 16:41 vložil Ez3kiel

Má pozice je soused. To mluví za vše. Ve svém příspěvku uvádíte že litujete ukrajinku která to pak musí uklízet. tím však dáváte za pravdu mě v tom že tam uklizeno je. Ohledně opilců produkovaných do brzkých raních hodin. hostinec u sadů produkuje zcela to samé a nikdo se do něj nestrefuje ono taky na obyčejné hospodě si moc politických kreditů nenaženete.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kampaň

23.7.2009 21:50 vložil Vážný

No podle té domény palacakropolis v části diskuse soused nebudete. A takhle probíhá celé podnikání kolem Akropole...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kampaň

24.7.2009 00:25 vložil chk

Jestli to nebude třeba tím, že onen výše zmíněný hostinec si ti lidé provozují za své.... což se o PA říci určitě nedá :-/


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Kampaň

3.8.2009 10:09 vložil Gramatika

Silná se píše s i, pane majiteli AP :)


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama