Diskuse

Palác Akropolis svou zónu placeného stání již spustil

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Kampaň

3.12.2007 11:39 vložil boss

Naprosto presne. Nase spolecnost vlastni nemovitost na P3 a na dotaz po shodnem zpusobu reseni parkovani bylo sdeleno, ze musi byt schvaleno radou ??!! Dle nazoru nasich pravniku je to jasna diskriminace a je to na zalo bu. Pokud se chteji pridat dalsi, prosim reagujte.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Kampaň

9.1.2008 19:35 vložil ez3kiel

Schváleno radou to být musí. Vždyď budou opakuji BUDOU placená parkovací místa VŠUDE. Pro kristovy rány cožpak vám nedochází že se tímto stáváte Platičem podnikatelského parkovného?
dále bych rád upozornil, že v akropoli vystupují zahraniční skupiny které se dopravují autobusem. Stává se také že zde často stávají přenosová vozidla ČT. Z toho vyplývá vysoká logistická náročnost. Pokud prokážete že i ve vašem případě je vyhrazené parkovací místo nutností pak věřím, že toto rada schválí. pokud to však neprokážete pak nerozumím proč by se vaše společnost neměla platit podnikatelské parkovné jako ostatní.

Ps: Vsadím se s vámi o poslední korunu že PA za vyhrazené parkovišťe platí a bude to určitě slušná suma. věřím že na to Akropolis má.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Kampaň

29.1.2008 13:10 vložil kwak

Vážený pane! Vaše (nevím jestli úřednická nebo "umělecká") arogance a demagogie nezná hranic. Je snad zahraniční autobus něco víc než občan, který si přijel koupit ledničku? Je ČT něco víc než servisman, který vám přivezl opravený televizor?
Vypadá to, že obvod si pro své firmy rozparcelují jednotliví radní a zbytek firem se ze Žižkova odstěhuje jinam a bude platit daně té radnici, která ho nebude odírat. Je jen hodně málo firem, které by nuzně musely mít sídlo nebo provozovnu na Žižkově


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Kampaň

29.1.2008 21:43 vložil Roman

V žádném ze zápisů z Rady městské části Prahy 3 není ani zmínka o tom, že by Rada schválila parkovací místa pro Palác Akropolis.
Zobrazená značka je v rozporu se Zákonem o provozu na pozemních komunikacích jak svým uspořádáním tak grafickým provedením dodatkové tabulky.
Bude se tím zabývat odbor dopravy Prahy 3 a Městská policie?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Kampaň

14.4.2008 12:25 vložil kastrelka

V ulici Štítného je kromě Žižkovského divadla Járy Cimrmana ještě jedno divadlo (nevzpomenu si teď na název, ale je v ulici Štítného ještě před křižovatkou s Milíčovou). Zde se také hodně natáčí a často zde parkují auta (většinou nákladní) a autobusy kvůli natáčení. Vždy, i po zavedení ZPS, však mají vyhrazená parkovací místa označenou značkou "Zákaz zastavení", je přesně vyhrazena velikost parkovacího stání a je zde uveden důvod (např. "film") a také časové omezení (např. od 7-18 hodin). Proč tedy Akropolis pro kapely a natačení nevyužívá tímto způsobem vyhrazené stání? Předpokládám, že takto označená vyhrazená parkovací místa jsou krátkodobá a schválená a tudíž občany snadněji akceptovatelná než trvalé zabrání několika parkovacích míst (navíc zdarma, když ostatní firmy za to platí!!!).
Radnice Prahy 3 by tudíž měla ke všem žádostem o krátkodobé vyhrazené parkování přistupovat stejně a to tak, jak je tomu v případě divadla ve Štítného ulici.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama