Diskuse

Výdej lístků v Perunově

Vložit nový příspěvek

Něco z Mladé fronty:

26.2.2008 14:15 vložil chk

Na kartu se čeká hodiny
To může potvrdit i vedoucí odboru dopravy Prahy 3 Martin Vančura. "Ráno během hodiny si lidé rozeberou pořadové lístky a pak už jenom čekají. Často až několik hodin," popisuje Vančura, jak vypadá situace na výdejním místě v Perunově ulici 5.

"Je to klasika. Ještě minulý týden tu nikdo nebyl a na poslední chvíli stojí lidé fronty," kroutí hlavou Vančura.

Lidé, kteří by chtěli nechat nákup karty až na příští týden, však riskují.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Se spuštěním zón placeného stání už nebudeme nijak navyšovat kapacitu ani prodlužovat pracovní dobu výdejního místa," varuje Sotona.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
A ohledy nebudou brát ani strážníci. Radnice totiž nepočítá s žádnou dobou "hájení". Jakmile zóny placeného stání odstartují, zahájí strážníci odtah aut, která v ulicích parkují neoprávněně.Reagovat  Reagovat s citací


Re: Něco z Mladé fronty:

29.2.2008 20:21 vložil Honza

Ano, pan Vančura se tímto ukazuje jako totální blb. Protože jen blba by ty fronty mohly překvapit a ke všemu na to neragovat. Pro kartu jsem byl před 14 dny (pro šťouraly - hned druhý den po podpisu smlouvy a změně trvalého bydliště), vzal jsem si lísteček a jel rovnou do práce. Tam jsem si zavolal na jejich telefon v domění, že mi řeknou, kde najdu aktuální číslo - nakonec dotyčný člověk se odešel podívat ...
Dobré bylo, že jsem si spočítal rychlost odbavení (informace 15 a 20 minut zároveň je fakt úžasná), za 2,5 hodiny sedl na autobus a přijel tak, že číslo přede mnou volali marně a pak jsem šel hned na řadu já:-)


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama