Diskuse

Několik novinek k privatizaci bytů v Praze 3

Vložit nový příspěvek

poznámka k firmě, která vypracuje kupní smlouvy

30.1.2009 13:07 vložil honzík

UŹ mne dámo a pánové z Radnice míchnete! Smlovu o prodeji bytů a části spol. prostor - takovou smlouvu můžete jako mandátní najít na internetu.
Ale v případě rychle vzniké RK Sever, s.r. o. , která byla registrována 27.11.2008 s adresou Praha 5, Pod Tratí 1914/5, PSČ 150 00 s jednatelem a jediným společníkem panem Zdeňkem Suchým, r.č. 540404/1049 (vše z dostupných zdrojů) , Ústí nad Labem, Dvořákova 1579/20, PSČ 400 01 , tato společnost bude mandátní smlouvou s MČ Praha 3 vypracovávat kupní smlouvy na privatizované byty! A to prosím není ve firmě žádný právník. OD takového vola z Ústí nepotřebuji mít za úplatu vypracovanpou kupní smlouvu, kterých je na tisíce na Internetu!
A MČ Praha 3 je si dobře vědoma, proč a v jaké částce se v mamdátní smlouvě s nějakým vobejdou- alias RK Sever, s.r. o dohodla. Vzbudilo by to jistě nevoli občanů! Radnice nechť si uvědomí, že lidé nejsoui voli! Může přetéci pohár nasranosti! ODStupte!


Reagovat  Reagovat s citací


Privartizační komise aneb kozel zahradníkem

28.1.2009 11:33 vložil Jirka

Takže v privatizační komisi je místostarosta Lochman, který je v přímém konfliktu zájmů, ale každému je to asi jedno. Na druhém místě p. Kucián z ČSSD. S tímto člověkem jsem se setkal na jednom jednání o rušení základních škol na Praze 3. Bylo mi na něm sympatické, že vystupoval proti jejich rušení proti tehdejší zastupitelce pověřené školstvím, dnešní starostce Kozumplíkové, jejíž vystupování v celé kauze bylo více nežli ostudné. Nicméně Kuciána se tenkrát někdo zeptal na privatizaci bytů a on zcela jasně odpověděl, že je PROTI PRIVATIZACI, protože je to dobrý zdroj příjmů pro městský rozpočet. Takže pokud se v privatizační komisi sejdou tito dva pánové, považuji to víceméně za výsměch. Zároveň je to dobrá ukázka toho, jak ODS plní své předvolební sliby poté, co se ujala téměř sama vlády nad Prahou 3 a na lidi jako je Kucián už by se teoreticky ohlížet nemusela.


Reagovat  Reagovat s citací


plán oprav bytového fondu 2009-2019 z pera ODS!

21.1.2009 16:00 vložil žižkovák

omlouvám svého kolegu za omyl. Při jednání komise pro privatizace (jaksi se narychlo objevila) byl projednáván ( a nebo jí byl předložen) plán oprav bytového fondu na období 2009-2019! Pěkný to šejdíř pan místostarosta a předseda této komise! To už plánuje dalčí dvě budoucí čtyřletá období válcování veřejné správy a veřejné politiky modrými ptáky! jak by mu zazpíval Kryl: Jó nasrat!
Je zajímavé, že bližší ODS jsou ČSSD a KSČM, zelení jsou asi destruktivní! Ukázka demokracie v pojetí nevzdělané radniční mafieODS!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: plán oprav bytového fondu 2009-2019 z pera ODS!

29.1.2009 16:45 vložil kokosek

V jednom z článků jsem se dočet, že zelení neprojevili zájem účastnit se jednání o porcování medvěda. Nedivim se že se s nima nikdo na radnici nebaví. Hrát si na geroje a odejít před takhle klíčovým jednáním je u mě ubohý alibismus. Co se týče plánu oprav tak snad na něm pracovali i jiné strany než ODS. (KSČ, ČSSD) předpokládám že i v případě vítězství jiné než modré strany se budou ostatní účastníci plánu držet.


Reagovat  Reagovat s citací


Plán komise pro privatizaci na období 2009-2019! Unikát ODS!

21.1.2009 15:50 vložil žižkovák

Opět jsem jen překvapen. Komise pro privatizaci bytového fondu na Praze 3 má opět převahu v počtech členů pro ODFS- 3 z pěti. Navíc si dovolí schvalovat plán na období 2009-2019! Kde ty plány pro modrou ODS jsou! V příštích volbách díky nenažranosti svých zastupitelů za ODS odcházíte od válu!
Buď fit geniální ODS a pane Lochmane!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Plán komise pro privatizaci na období 2009-2019! Unikát ODS!

18.2.2009 14:06 vložil Jakub Tůma

To je asi jediná šance,jak něco dokázat.Vyhnat ty modrý nenažraný hazly z radnice ve volbách.Musí se ale udělat solidní předvolební kampaň po celé Praze 3.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama