Diskuse

Reakce na příspěvek

Několik podivností s adresou pana Lochmana

1.10.2008 12:46 vložil josefkarel

Myslím si, že pan Lochman nemluví pravdu! Chtěl bych podotknout, že pan Lochman je také společník a jednatel obchodní firmy Z-Travel. s.r.o. se sídlem právě v tomto obávaném domě v Praze 3, Viklefova 1605/17. A pan Lochman stále u sebe dle výpisu z obchodního rejstříku uvádí bydliště Viklefova 1605/17. Asi je špatný podnikatel, když nezměnil svou adresu ve výpisu své firmy. Asi o tom neví. Úřady podle něj nějak pozdě reagují! To buď z důvodu, že to nezná jak to chodí v podnikání nebo je to záměrné! Po zkušenostech s ním jsem pevně přesvědčen, že je to záměrné. V každém případě se jedná o špatného úředníka veřejné správy- navíc místopředsedu modré ODS radnice na Praze 3!!
A teď dále. On je také 19. května 2004 členem představenstva Pražská parkovací, a.s.(spolu s Hurdou, MUDr Zemanem) a uvádí stále svou adresu Praha 3, Viklefova 1605/17.
Co se týče Bytového družstva Viklefova 1605/17. Tam je veden jako předseda představenstva s adresou tamtéž od 19. 12.2001. A že by bytové družstvo zkolabovalo není na výpise z obchodního rejstříku vedeného Městským soudem v Praze , oddíl Dr, vložka 5214 nic! Stále existuje! A co provedl s tímto bytem? ? Předmětem činnosti tohoto bytového družstva byla také koupě tohoto domu! A nakonec provozovatel obchodu s dětským zbožím v Táboritské 24 je obchodní firma Z-Travel, s.r.o, jejímž jednatelem a společníkem je pan Lochman se svou udanou adresou Praha 3, Viklefova 1605/17. Takže co vy na to pane Lochmane!antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama