Diskuse

Ondřej Rut, SZ: Privatizace bytů na jednání zastupitelstva - Splní víc, než slíbili?

Vložit nový příspěvek

Zaruka za seznamy

21.6.2009 19:49 vložil tomek

Je bezva, ze tu je nekdo, komu privatizace neni lhostejna a rozhodl se slapat radnici po rku, drzim panum Stropnickemu a Rutovi palce!

Kdyz jsem cetl informaci o tom, ze radnice ma do konce roku poskytnout seznam bytu k privatizaci nebo neprivatizaci, hned me napadla jedna vec. Neni mozne, ze radnice dala tento slib jenom, aby oponenty umlceli a ziskali cas? Je nejaka zaruka, ze radnice ty seznamy opravdu doda?

Dale mam pro SZ jedno tema, ktere by je mohlo zajimat. Neveril jsem svym ocim, kdyz jsem se dival na posledni vyuctovani. Zjistil jsem, ze za standardni 3+1 panel na Zizkove platim v kazde mesicni splatce cca 2200 Kc za teplo. V lete i v zime. To je 26 tisic za rok. Ptal jsem se znamych, co maji rodinne domy a vsichni se zacali smat, ze tolik neprotopi ani ve velkem rodinnem dome. Jak je tedy mozne, ze v byte v panelaku, ktery je se vsech stran obklopen dalsimy byty (tedy unik tepla minimalni) platim takovou castku za teplo?

Jeste jednou diky, jste super.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Zaruka za seznamy

21.6.2009 20:47 vložil Pražan odjinud

Zareaguji jenom na tu část k vyúčtování tepla: Bohužel, energie jsou opravdu drahé, my si topíme etážovým topením a částku k 30 tisícům za rok protopíme také, přestože "nepěstujeme" nadměrné plýtvání. Pokud ale není dům zateplen, ty ztráty jsou obrovské. A zálohy se platí zpravidla po celý rok, pak to přece jenom najednou tak neposkočí- Takže, nevidím to u Vás při "běžném plýtvání" ya nepochopitelnou částku.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama