Diskuse

PRIVATIZACE: Radnice neporuší zákony

Vložit nový příspěvek

privatizace

8.7.2009 10:59 vložil gina

Dobrý den, zúčastnila jsem se schůze ohledně privatizace domu Lupáčova. Po dotazu na p. starostku, proč Praha 3 privatizuje metr/21000,- Kč po slevě a Praha 2 za cca 12000 Kč/metr jsem dostala odpověď, že Praha 2 bude mít problémy a když jsem řekla, že mě nezajímá, že Praha 2 bude mít problémy, ale proč ten velký finanční rozdíl, dostala jsem tu samou odpověď, takže jsem se nedozvěděla nic. Ke všemu jsem si připadala jako před paní učitelkou na základní škole.Starostka s námi nemluvila jako s dospělými občany, ale jako s dětmi, které maji nejapné připomínky.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: privatizace

8.7.2009 14:18 vložil Jirka

Potvrzuji, přesně takhle pí. Kozumplíková jedná s lidmi. Památný je její výrok na setkání s občany, týkajícího se rušení základních škol, kdy na námitku, že pro malé děti je nebezpečné přecházet hlavní slinici (myšlena Koněvova - čtyřproudovka s tramvajovým pásem) odvětila úplně stejně povýšeneckým způsobem, že kdyby rodiče učili děti znát barvičky, tak by to problém nebyl. Myslela asi barvy semaforů....


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: privatizace

8.7.2009 15:56 vložil Bob1

Vsak ona si pani starostka za chvili vyzkousi, jake je to byt malym ditetem... v jejim veku se z dospelych lidi pomalu stavaji deti :-)


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama