Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Re: paní Hujová, byly bychom rádi za konkrétní

16.9.2010 15:27 vložil Vladislava Hujová

Dobrý den,
že se privatizuje téměř 20 let je chybou, protože všechny byty byly obsazeny se smlouvami na dobu neurčitou a bytový fond nemohl plnit potřeby bytové politiky obce. Proto privatizace všech domů měla proběhnout co nejrychleji a z utržených finančních prostředků měla být realizována nová obecní výstavba.
Zpětně tuto skutčnost nemůžeme ovlivnit, ale cheme ji realizovat do budoucna.
Všechny domy necháme nově ocenit - cena obsazené nemovitosti je nižší než volného domu. Budeme prosazovat slevu stenou pro všechny nájemníky a neomezenou časově.
Ceny v minulých privatizačních vlnách musí být posuzovány jako poměr ceny, za kterou nájemník byt koupil a ceny za kterou mohl prodat v době konkrétní privatizace.
Tržní nájem v žádném případě necheme stanovovat plošně, jak je to nastaveno dnes. Týká se to pouze malé části bytů, kde nájemník nebude chtít privatizovat a zároveň nebude spadat do nového systému pro přidělování obecních bytů seniorům, handicapovaným a sociálně potřebným, kde budeme budeme uplatňovat nižší nájemné než stanoví deregulace /viz. bod 8 předešlého příspěvku/antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama