Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Paní Hujová, jste to Vy?

26.6.2011 19:23 vložil jindra, xxxx

Ano, je to ona! Tento článek (v ŽL, šefrédaktor J.Hainzel, vydavatel SilverTree, Bořivojova 35) je napsán výtečně! Autorem by mohl být pan tiskový mluvčí radnice, protože podobného ražení byl v minulém roce před volbami článek, který popisoval milovníka Žižkova (nejdříve Stavocentrál, podnik ÚV SSM, později prý vekslák a v krimu, antikomunista, návrat mezi topiče- až si ho vybral starosta Bors jako ředitele nového OPBH a poděkování za tento skutek bylo PH vykopnutí pana Mgr. Borse z vedení radnice. Tímto odborníkem bez vzdělání pro veřejnou správu. PH je vyučeným topenářem! Ale nic mu nebránilo v kariéře modrého kmotra z ODS a předsedou oblastní rady, která řídí 160 "odborníků"ve veřejné správě a řídí 70 tis. občanů Prahy 3!
A nyní k pí.Ing. Hujové. Z článku si každý rozumně uvažující člověk spočítá, že paní H. pracovala po skončení studia (když nepropadla) tak od roku 1986 do roku 1990 na Bytovém podniku v Praze 3. Tam se mohla již setkat jak se s.Svitavským tak i budoucími vládci OPBH ss. hurdou, císařem, císařovským ve SKM,a.s. a s dalšími odborníky tehdy vznikající ODS z OF transformující se na ODS! Ale tehdy svazačka Hujová neměla zájem jít do politiky, ale to až později. Proč asi? S. Hujová byla půl roku ředitelkou hospodářsko-správního odboru v Úřadu pro zasttupování státu ve věcech majetkových. Pak asi byla vymetena! A jak se hrdě hlásí v článku, potom jako OSVČ pracoval 20 let jako "odbornice",kde vykonávala činnost podnikatelských , finančních, organizačních a ekonomických poradců. A nebyla členkou žádné politické strany. To zase až později, až začne milovat "pravicovou politiku", která jí a je vidět vynáší! A pak příjde rok 2005, kdy 7. dubna se stává společnicí obchodní firmy ALFA GATE, s.r.o, spolu s pány Marešem z Třebíče a panem Štěpánem z Prahy 4. A neuplyne tak dlouhý čas a usnesením Krajského soudu v Brně ze dne 5.1. 2010, č.j. 35(16) Cm 17/2009-52, které nabylo právní moci dne 6.2. 2010, byla společnost zrušena s likvidací a jmenován likvidátor. Protože p. Mareš kradl, a taková to byla společnost! Ale to už byla od července 2009 členkou TOP a ona po rozsudku jmenována likvidátorkou společnosti se sídlem v Brně! Ještě jednou- měla to výbornou spolupracující skupinu - viz lotra z Trebíče. A ona se nám v článku pofiderních Žižkovských listů představuje (je nám představována lemplovským pisálkem) jako ekonom. Ano, je ekonomem z minulého století a obsolventkou VŠE v Praze v období centrálně plánovaného hospodářství. To se pro OPBH hodilo, lamlové na každém kroku! HNUJ!, FUJ!
A perlička z tohoto článku na závěr. Světlemodří soudruzi - bez vzdělání kalousek (místostarosta, ne ten lotr vládní) připravují po roce pravidla privatizace bytů. Soudruzi "konzultovali problematiku "tvorby ceny a její metodiky na VUT v Brně, kde působí v rámci této technické univerzity Ústav soudního inženýrství a Asociace znalců a odhadců. Tak to bude nejlepší! Rok se naše radnice flákala a nyní ji předloží komisi pro privatizaci (vedenou neumětelem zdravotnictví MUDr. Zemanem, blbem z Fakultní nemocnice na Vinohradech- on bude jistě prosazovat privatizaci (alias zlodějnu) pro to, aby se z ní stala a.s.). Těšme se na to, že konečně pravidla privatizace si koalice TOP 09 a ss. z ODS ("machři Jungwirt, Pecha, Hurda, Vavrová, Zeman prosadíspolečně s světle modrou skupinou TOP (ss. kalousek, heller (víte vůbec čím byl?- lotr k pohledání, a bulhar- Nevíte proč mi říkají bulhare?
Tak se těšme, kdo zaplatí ty kotrmelce kolem odhadních cen a proto se občané musíme do nich dát! Představitelé zlodějen a korupce!
Vyzývám vás paní Hujová, abyste řádně vysvětlila účast ve firmě ALFA-GATE a na čas , kdy bude prováděno vyšetřování vaší činnosti r e z i g n o v a l a na funkci starostky! A také vysvětlila, proč máte uváděno dvojí bydliště jako likvidátorky a členky týmu ALFA brána!
Jak jednoduché je to lhát! Papír snese vše!
Demisi máte možnost podat na červnovém zastupitelstvu!
Zmrdům Zmar! autor De-Fens, vydalo nakladatelství PLOT. Čtěte přátelé modrých svinstev!antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama