Diskuse

Spravedlivá privatizace je podvod

Vložit nový příspěvek

Hujová? Kdo to je?

15.9.2010 08:53 vložil Jarda

Je hezké, když starostkou potenciáně zvolí někoho, kdo za celou předvolební kampaň napíše jeden článek k tématu, které už bylo mnohokrát zpracováno jinými stranami a hnutími a jinak není o jeho názorech vůbec nic známo. Kdo je paní Hujová? Jak vypadá TOP09 na Praze 3? Kolik má členů? Sešli se tito členové alespoň jednou za poslední měsíc? Jaká je záruka, že tato strana, která se nepřipojila k výzvě ostatních stran na Praze 3 (stejně jako ODS), nevytvoří právě s ODS koalici po volbách? Jaká je záruka, že obecný obsah tohoto článku bude chtít někdo naplnit?

Mimochodem – toto není článek ale volební proram. To na Kauzu 3 podle mého názoru nepatří. Pokud paní neumí napsat článek, ať sem neleze.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Hujová? Kdo to je?

15.9.2010 09:15 vložil Jirka alias Metanaqua

Zdravím!
V Kauze3 jsme se dohodli, že před volbami budeme zveřejňovat i texty kandidátů. Všechny články tohoto ražení označujeme jako text kandidáta a zařazujeme do rubriky „Komunální volby 2010“. Přemýšlím, zda by se podobně laděné texty neměly označovat nápadněji.
Podobné „články“ nemusí vyjadřovat názory redakce. Ostatně ani redakce není názorově jednotná, ale snaží se být otevřená všem.

Mimochodem, článek paní Hujové je dle statistik poměrně dost čtený.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Hujová? Kdo to je?

15.9.2010 15:19 vložil Vladislava Hujová

Dobrý den,

těší mě, že odpovědný občan se zajímá o veřejné dění a politiku. Názory mé i našich ostatních kandidátů se odrážejí ve volebním programu TOP 09 Prahy 3, který naleznete na www.top09.cz. Volební kampaň TOP 09 začala 9.9., takže určitě budou i další články.
Plně s Vámi souhlasím, že obdobné téma tu bylo již mnohokrát. Jsme novou stranou a usilujeme o to, abychom nabízeli logická řešení, která uvedeme do praxe. Věříme, že naše činy budou hovořit hlasitěji než slova.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama