Diskuse

Spravedlivá privatizace je podvod

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Re: paní Hujová, byly bychom rádi za konkrétní

18.9.2010 09:55 vložil Iont

Vážená paní Hujová,
píšete, že TOP 09 není v názorovém nesouladu, ale zároveň uvádíte, že v některých případech máte rozdílný názor. V kterých detailech to vidíte jinak? Co Vám zabránilo podepsat text, který je dle mého soudu úmyslně sepsán tak, aby s ním nikdo nemohl mít problém... V textu prohlášení je výslovně uvedeno, že to není závazek ke koaliční spolupráci atp. Řekněte prosím konkrétně co Vám zabránilo podepsat dokument?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: paní Hujová, byly bychom rádi za konkrétní

20.9.2010 11:45 vložil Vladislava Hujová

Dobrý den,
v předmluvě tohoto dokumentu je uvedeno: "Svou podporu (resp. závazek) tomuto dokumentu strvdilo podpisem .....
Z dnešního pohledu nám tato občanská iniciativa rozhodně nepřipadá apolitická, jak bylo deklarováno v červenci. Tři signatáři tohoto dokumentu /Strana zelených, KDU-ČSL a o.s. Žižkov nejen sobě/ následně vytvořili volební koalici a do budoucna si tak tímto dokumentem zavazují ČSSD a VV.
TOP 09 Prahy 3 má vlastní program, nabízí vlastní řešení a nebude podporovat program jiných politických subjeků.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: paní Hujová, byly bychom rádi za konkrétní

20.9.2010 13:31 vložil Jirka Ptáček, KAUZA3

Dobrý den všem!
Tuto informaci bych rád uvedl na pravou míru. Kauza3.cz se obrátila na všechny relevantní subjekty s hrubým návrhem textu a konečná formulace vzešla teprve ze společného jednání. TOP 09 se účastnila jednání a měla možnost znění upravit – v tomto ohledu byli všichni účastníci velmi vstřícní a vznešené připomínky TOP 09 byly do textu zapracovány. Deklarovali jsme, že naším zájmem je vytvořit dokument, který nebude zavazovat k jakékoliv spolupráci či dokonce koalici (ostatně je to tam jasně uvedeno), ale jedná se o závazek voličům. Hlavním tématem je otevřenost radnice a to je téma, které se netluče se zájmy pravice, ani levice.

Podotýkám, že jednání se zpravidla účastnilo kolem 7 osob, tedy veškerá tvrzení jsou doložitelná.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama