Diskuse

Spravedlivá privatizace je podvod

Vložit nový příspěvek

Re: paní Hujová, byly bychom rádi za konkrétní

18.9.2010 16:43 vložil M. Sedlacek

Pani Hujova, na jednu stranu musim ocenit Vasi odvahu vstoupit do takto demokratickeho fora. Nemuzete ocekavat, ze Vam bude kazdy tleskat, ale je to z Vasi strany dobry signal pro volice. V zasade smekam nad vsemi, co jsou toho schopni a nechaji si zde od anonymnich obcanu nadavat.
Na druhou stranu byste si mela uvedomit, ze Kauza3 a podobne projekty zde byly drive, nez kdokoliv mohl slyset o existenci TOP09. Mela byste byt takovymto webum, obcanskym sdruzenim a vsemoznym aktivistum vdecna za uspech sve strany, jelikoz nebyt nich, tak pravicovi prazaci dodnes budou volit jen ODS. Vy se pouze vezete na vlne nespokojenych obyvatel, kteri chteji zmenu, okouzlila je postava pana Schwarzenberga ale sama jste se o to nijak nezaslouzila. Vase odmitnuti zmineneho prohlaseni je v tomto ohledu projev nepochopitelny a ja v tom vidim jisty nadech politicke nabubrelosti.

Na jare jsem volil TOP 09 a ani dnes sve volby nelituji. Tentokrat vam hlas nedam. TOP 09 v Praze 3 je pro me necitelna a az prilis se spoleha na dobrou znacku TOP 09.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: paní Hujová, byly bychom rádi za konkrétní

22.9.2010 10:15 vložil ach jo

Tak toto je velký problém: objeví se kníže a za něho se může schovat leckdo a děje se to, viz TOP09 v Liberci (podobný příklad - kolik jinak nevolitelných lidí do komunálu svého času vytáhl Bursík za SZ). A teď tu máme průser jménaem TOP09 na Praze 3. Velmi obecnou deklaraci v podstatě slušného chování a distance od mafiánství, které Prahu 3 sžírá nepodepíší, zřejmě zase demokracie na P3 zaspala a nechala mazaného Hurdu, aby si TOP09 zajistil hlasovací většinu. Vypadá to tak, že paní Hujová se stane novou s odpuštěním loutkou typu Kozumplíková a čeká nás v podstatě kontinuita: jen snad o něco málo lepší, protože si TOP09 nebude moct (snad) dovolit takové výstřelky jako třeba Lochman, Šmíd, Císař a další - vše pod kuratelou arcihajzla Hurdy. Jediný apel: nevolte na Praze 3 TOP09.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: paní Hujová, byly bychom rádi za konkrétní

22.9.2010 11:47 vložil KAREL

V čem to jedeš? Už to nehul! Píšeš nesmysly. Fandím pí. Hujové.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: paní Hujová, byly bychom rádi za konkrétní

22.9.2010 17:48 vložil Iont

To je právě ten problém, že nepodepsáním dokumentu se TOP09 stala nevěrohodnou stranou, která je možná koupena Hurdou. Ať prosím paní Hujová vysvětlí důvody, které TOP09 zabránily podepsat společné prohlášení. Pokud je Hurda takový eso, jak se o něm říká, určitě si zkusil někoho z TOPky koupit. Alespoň z tohoto mého pohledu je jistější TOP09 nevolit.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: paní Hujová, byly bychom rádi za konkrétní

23.9.2010 00:40 vložil ch jo

Máš opravdu silný argumety :-) idiote


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: paní Hujová, byly bychom rádi za konkrétní

23.9.2010 08:08 vložil Jirka Ptáček

Pro ch jo: Zdravím! Mě sice nad touto argumentací také prolétlo něco podobného hlavou, ale i tak říkám, že příspěvky s nadávkami je to jediné, co se tu bude mazat. Tak prosím o zachování klidu a věcné diskuse. Díky. Jirka


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: paní Hujová, byly bychom rádi za konkrétní

23.9.2010 11:31 vložil Vlad.Holzknecht

Pane Ptáčku,něco jiného píšete a něco jiného prakti(kujete).Naše odmítavé stanovisko ke Společnému prohlášení pol.stran,jsme Vám opakovaně poslali a Vy?NIC!Prostě se Vám to NEhodí do krámu!Oháníte se slovy T.G.M.a přitom se účelově vyhýbáte konfrontaci.Díky Vám a vašim kolegům(Konvička,Trejtnar),jste KAUZU3 degradovali na dnes již politiky ovládaný plátek,který zcela zjevně propaguje pouze a jedině to "svoje"!!!Chápu,že máte obavy z konkurence,ale o tom ta naše demokracie prostě JE,že?Tak,to je pánové vše.Teď můžete začít Vy!Vlad.Holzknecht,Volba pro město-Nezávislí kandidáti,Praha 3.www.vpmpraha3.cz


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: paní Hujová, byly bychom rádi za konkrétní

23.9.2010 11:34 vložil Iont

Máte pravdu, že argumenty podložený názor to zrovna není, ale snad není zakázáno (narozdíl od nadávek) pronášet domněnky a myšlenky, které člověka napadnou. Budu moc rád, když tyto mé domněnky rozptýlíte nějakými neotřesitelnými argumenty. Těším se!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: paní Hujová, byly bychom rádi za konkrétní

23.9.2010 17:32 vložil ch jo

Tak ta nadávka nebyla mířena na Vás. Proč také? Ale na borečka jménem Karel, který nás (mě) obštastnil postřehem: "V čem to jedeš? Už to nehul! Píšeš nesmysly". Tak si myslím, že to použité slovo nebylo nadsazené. Používat ho už ale dále nebudu a nahradím něčím typu "pán je bezesporu velmi vysoké inteligence a dobře se orientuje v poměrech na radnici Prahy 3".


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: paní Hujová, byly bychom rádi za konkrétní

23.9.2010 19:01 vložil Jirka

To je zase nedorozumění... já to pochopil už prve :-)
Ten můj příspěvek byl myšlen obecně, tedy jsem pro to "nahrazování" :-)) Díky.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama