Diskuse

Spravedlivá privatizace je podvod

Vložit nový příspěvek

Re: Paní Hujová, jste to Vy?

2.6.2011 13:00 vložil karell ze žižkova

Myslíte si, že Vám paní Hujová odpoví, tak leda ...
V posledních Žižkovských listech je s ní rozhovor. To jsem se nasmál. Píše, že je profesí ekonom. Já bych jí nazval expertkou na tunelování a likvidaci firem. V článku se pochlubila, že byla ředitelkou hospodářsko-správního odboru v Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových. Jaksi zapomněla, že jen půl roku, než jí vyhodili. Byla v nějaké firmě, která dopadla dobře? Ptáte se na ALFA GATE s.r.o., kde je likvidátorkou a společník s Ing. Radoslavem Marešem na jehož majetek je exekuce ve výši 11 mil. Kč, několik insolvenčních řízení na firmy a Uni Credit Bank dluží 21 mil. Kč.
To je partička!!!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Paní Hujová, jste to Vy?

7.6.2011 16:19 vložil severočech

Milý Karle,
to ještě nevíš všechno o Ing. Radoslavu Marešovi.
Firma Zeus, dnes v likvidaci !!!, nabízela nové byty v Pardubicích. Výstavbu zahájila firma Kvalt s.r.o. Zákazníci dodnes nebydlí!!! Jednatelem je pan Mareš a společníkem HIPPOinvest GROUP, a.s. v likvidaci !!! Celý obchodní podíl je zastaven u věřitele ( Živnostenská banka ) a to ve výši 90 mil. Kč. Společnost je insolventní a je nařízena exekuce. Členem dozorčí rady u HIPPOinvest GROUP a.s. je pan Mareš a byl i jediným akcionářem. Dnes je jím CACHET INVEST, a.s., kde byl Mareš předsedou představenstva atd. atd.
Na webu Dražby.info dne 23.9.2008 pan Ing. Miroslav Bažík píše, že pan Mareš je jeho spolužák a tvrdí o něm, že se jedná o podvodníka. Pan Mareš si letos koupil jachtu za 15 mil. Kč. Kam myslíš, že paní starostka Hujová pojede na dovolenou....


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Paní Hujová, jste to Vy?

15.6.2011 10:19 vložil Jarda z Prahy

Pánové,
myslím, že Hujová na jachtu pojede. Za ty prachy, co spolu s Marešem vyvařili se o ni nemusíš bát. Možná s nimi pojede i Mgr. Simeon Popov. Stačí, když se podíváš na internet, pro koho dělal. Developerská firma, kontakty na stavební firmy, prodej bytů a zase Brno ... Zeptejte se Hujový, proč chce zadávat posudky v Brně!!! Pražští znalci nejsou dobří? Je propojena s Popovem na stavební firmy?
Nečekám, že nám odpoví, ale je to jasný jak facka ( tu by teda potřebovali ).


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Paní Hujová, jste to Vy?

23.6.2011 11:24 vložil Karel ze Žižkova

Jak to tak čtu, bulharský loupežník a "svatá" Vladěna se z Brna přestěhovali na Prahu 3. Přivedli na buben několik firem. Teď to hrozí Praze 3. Likvidovat zřejmě uměj. Máme se na co těšit. Zlatokopové ( vzhledem k privatizaci ) na Žižkově. Popov je ve Výboru pro majetek a ve Výboru finančním ( kde jinde ). Bylo by dobrý, kdyby se Bulhar ozval, co má všechno za lubem a kam se chce všude nacpat, aby z toho mohl profitovat.


Reagovat  Reagovat s citací


A vůbec celá privatiace ...

31.10.2013 23:56 vložil Jan E.

Zprivatizovat barabizmny a neopravit je barbarství a pouhé populistické gesto.
Je celkem jasné, že lidi se nedohodnou na opravách a že kolem těch barabizen tedy budem chodit dál.Není pravdou, že se opravami ceny bytů výrazně zdraží, ani nemůžou , jsou obsazené a takové byty jsou prostě levné.Zase se šetří na nepravém místě.

Jen mě napadá, v r. 2010 plamenně hřímal \" Žižkov nejen sobě \" s panem Stropnickým i Ruthem, jak se minulé privatizace budou prošetřovat a VRACET lidem Z PŘEDCHOZÍCH PRIVATIZACÍ PENÍZE za údajně předražené ceny.
SAMOZŘEJMĚ, že je to blbost vracet 20 let něco zpět, ale kolik z vás na to na Olšance kejvalo a běželo s hlasem do urny ! Máme tady Hujou, Stropnického, máme radost, že? Nemáme ani internet zdarma , ale jsme \"pokrokovou čtvrtí\" , bohužel čím dál víc jaksi špinavější, zanedbanější a bez oprav baratd atdči


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Paní Hujová, jste to Vy?

26.6.2011 19:23 vložil jindra, xxxx

Ano, je to ona! Tento článek (v ŽL, šefrédaktor J.Hainzel, vydavatel SilverTree, Bořivojova 35) je napsán výtečně! Autorem by mohl být pan tiskový mluvčí radnice, protože podobného ražení byl v minulém roce před volbami článek, který popisoval milovníka Žižkova (nejdříve Stavocentrál, podnik ÚV SSM, později prý vekslák a v krimu, antikomunista, návrat mezi topiče- až si ho vybral starosta Bors jako ředitele nového OPBH a poděkování za tento skutek bylo PH vykopnutí pana Mgr. Borse z vedení radnice. Tímto odborníkem bez vzdělání pro veřejnou správu. PH je vyučeným topenářem! Ale nic mu nebránilo v kariéře modrého kmotra z ODS a předsedou oblastní rady, která řídí 160 "odborníků"ve veřejné správě a řídí 70 tis. občanů Prahy 3!
A nyní k pí.Ing. Hujové. Z článku si každý rozumně uvažující člověk spočítá, že paní H. pracovala po skončení studia (když nepropadla) tak od roku 1986 do roku 1990 na Bytovém podniku v Praze 3. Tam se mohla již setkat jak se s.Svitavským tak i budoucími vládci OPBH ss. hurdou, císařem, císařovským ve SKM,a.s. a s dalšími odborníky tehdy vznikající ODS z OF transformující se na ODS! Ale tehdy svazačka Hujová neměla zájem jít do politiky, ale to až později. Proč asi? S. Hujová byla půl roku ředitelkou hospodářsko-správního odboru v Úřadu pro zasttupování státu ve věcech majetkových. Pak asi byla vymetena! A jak se hrdě hlásí v článku, potom jako OSVČ pracoval 20 let jako "odbornice",kde vykonávala činnost podnikatelských , finančních, organizačních a ekonomických poradců. A nebyla členkou žádné politické strany. To zase až později, až začne milovat "pravicovou politiku", která jí a je vidět vynáší! A pak příjde rok 2005, kdy 7. dubna se stává společnicí obchodní firmy ALFA GATE, s.r.o, spolu s pány Marešem z Třebíče a panem Štěpánem z Prahy 4. A neuplyne tak dlouhý čas a usnesením Krajského soudu v Brně ze dne 5.1. 2010, č.j. 35(16) Cm 17/2009-52, které nabylo právní moci dne 6.2. 2010, byla společnost zrušena s likvidací a jmenován likvidátor. Protože p. Mareš kradl, a taková to byla společnost! Ale to už byla od července 2009 členkou TOP a ona po rozsudku jmenována likvidátorkou společnosti se sídlem v Brně! Ještě jednou- měla to výbornou spolupracující skupinu - viz lotra z Trebíče. A ona se nám v článku pofiderních Žižkovských listů představuje (je nám představována lemplovským pisálkem) jako ekonom. Ano, je ekonomem z minulého století a obsolventkou VŠE v Praze v období centrálně plánovaného hospodářství. To se pro OPBH hodilo, lamlové na každém kroku! HNUJ!, FUJ!
A perlička z tohoto článku na závěr. Světlemodří soudruzi - bez vzdělání kalousek (místostarosta, ne ten lotr vládní) připravují po roce pravidla privatizace bytů. Soudruzi "konzultovali problematiku "tvorby ceny a její metodiky na VUT v Brně, kde působí v rámci této technické univerzity Ústav soudního inženýrství a Asociace znalců a odhadců. Tak to bude nejlepší! Rok se naše radnice flákala a nyní ji předloží komisi pro privatizaci (vedenou neumětelem zdravotnictví MUDr. Zemanem, blbem z Fakultní nemocnice na Vinohradech- on bude jistě prosazovat privatizaci (alias zlodějnu) pro to, aby se z ní stala a.s.). Těšme se na to, že konečně pravidla privatizace si koalice TOP 09 a ss. z ODS ("machři Jungwirt, Pecha, Hurda, Vavrová, Zeman prosadíspolečně s světle modrou skupinou TOP (ss. kalousek, heller (víte vůbec čím byl?- lotr k pohledání, a bulhar- Nevíte proč mi říkají bulhare?
Tak se těšme, kdo zaplatí ty kotrmelce kolem odhadních cen a proto se občané musíme do nich dát! Představitelé zlodějen a korupce!
Vyzývám vás paní Hujová, abyste řádně vysvětlila účast ve firmě ALFA-GATE a na čas , kdy bude prováděno vyšetřování vaší činnosti r e z i g n o v a l a na funkci starostky! A také vysvětlila, proč máte uváděno dvojí bydliště jako likvidátorky a členky týmu ALFA brána!
Jak jednoduché je to lhát! Papír snese vše!
Demisi máte možnost podat na červnovém zastupitelstvu!
Zmrdům Zmar! autor De-Fens, vydalo nakladatelství PLOT. Čtěte přátelé modrých svinstev!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama