Diskuse

Spravedlivá privatizace je podvod

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Paní Hujová, jste to Vy?

7.6.2011 16:19 vložil severočech

Milý Karle,
to ještě nevíš všechno o Ing. Radoslavu Marešovi.
Firma Zeus, dnes v likvidaci !!!, nabízela nové byty v Pardubicích. Výstavbu zahájila firma Kvalt s.r.o. Zákazníci dodnes nebydlí!!! Jednatelem je pan Mareš a společníkem HIPPOinvest GROUP, a.s. v likvidaci !!! Celý obchodní podíl je zastaven u věřitele ( Živnostenská banka ) a to ve výši 90 mil. Kč. Společnost je insolventní a je nařízena exekuce. Členem dozorčí rady u HIPPOinvest GROUP a.s. je pan Mareš a byl i jediným akcionářem. Dnes je jím CACHET INVEST, a.s., kde byl Mareš předsedou představenstva atd. atd.
Na webu Dražby.info dne 23.9.2008 pan Ing. Miroslav Bažík píše, že pan Mareš je jeho spolužák a tvrdí o něm, že se jedná o podvodníka. Pan Mareš si letos koupil jachtu za 15 mil. Kč. Kam myslíš, že paní starostka Hujová pojede na dovolenou....


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Paní Hujová, jste to Vy?

15.6.2011 10:19 vložil Jarda z Prahy

Pánové,
myslím, že Hujová na jachtu pojede. Za ty prachy, co spolu s Marešem vyvařili se o ni nemusíš bát. Možná s nimi pojede i Mgr. Simeon Popov. Stačí, když se podíváš na internet, pro koho dělal. Developerská firma, kontakty na stavební firmy, prodej bytů a zase Brno ... Zeptejte se Hujový, proč chce zadávat posudky v Brně!!! Pražští znalci nejsou dobří? Je propojena s Popovem na stavební firmy?
Nečekám, že nám odpoví, ale je to jasný jak facka ( tu by teda potřebovali ).


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Paní Hujová, jste to Vy?

23.6.2011 11:24 vložil Karel ze Žižkova

Jak to tak čtu, bulharský loupežník a "svatá" Vladěna se z Brna přestěhovali na Prahu 3. Přivedli na buben několik firem. Teď to hrozí Praze 3. Likvidovat zřejmě uměj. Máme se na co těšit. Zlatokopové ( vzhledem k privatizaci ) na Žižkově. Popov je ve Výboru pro majetek a ve Výboru finančním ( kde jinde ). Bylo by dobrý, kdyby se Bulhar ozval, co má všechno za lubem a kam se chce všude nacpat, aby z toho mohl profitovat.


Reagovat  Reagovat s citací


A vůbec celá privatiace ...

31.10.2013 23:56 vložil Jan E.

Zprivatizovat barabizmny a neopravit je barbarství a pouhé populistické gesto.
Je celkem jasné, že lidi se nedohodnou na opravách a že kolem těch barabizen tedy budem chodit dál.Není pravdou, že se opravami ceny bytů výrazně zdraží, ani nemůžou , jsou obsazené a takové byty jsou prostě levné.Zase se šetří na nepravém místě.

Jen mě napadá, v r. 2010 plamenně hřímal \" Žižkov nejen sobě \" s panem Stropnickým i Ruthem, jak se minulé privatizace budou prošetřovat a VRACET lidem Z PŘEDCHOZÍCH PRIVATIZACÍ PENÍZE za údajně předražené ceny.
SAMOZŘEJMĚ, že je to blbost vracet 20 let něco zpět, ale kolik z vás na to na Olšance kejvalo a běželo s hlasem do urny ! Máme tady Hujou, Stropnického, máme radost, že? Nemáme ani internet zdarma , ale jsme \"pokrokovou čtvrtí\" , bohužel čím dál víc jaksi špinavější, zanedbanější a bez oprav baratd atdči


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama