Diskuse

VIDEO – zakládající členská schůze OS „ŽIŽKOV (NEJEN) SOBĚ\"

Vložit nový příspěvek

CO JE NUTNE BEZPODMINECNE POZADOVAT?

21.2.2009 19:58 vložil ROB ROY

1) privatizaci veskerych obecnich bytu opravnenym najemnikum, pokud o ni pozadaji a to za primerene ceny, obyvykle v jinych mestskych castech. tj. do 8 000 kc/ m2

2) okamzite zmarzeni rustu regulovanych najmu , ktere jit nyni vice jak dvojnasobne prevysuji naklady na bydleni resp.platby do fondu oprav u druzstevnich bytu, ci bytu v osobnim vlastnictvi.

STOP OKRADANI NAJEMNIKU MODROU TOTALITOU. LIDI, NENECHTE SI SRAT NA HLAVU A DOPUSTIT BEZDUVODNE OZEBRACOCANI VAS!!!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: CO JE NUTNE BEZPODMINECNE POZADOVAT?

23.2.2009 13:03 vložil Bořivoj

Haha, nemůžete srovnávat P3 s P10 a naopak:) to je fakt logika.) Vše chcete hned a zadarmo, se nedivte že se na Vás každej pak vy*ere, když mu za zády funí stropnický a parta nabubřelejch komunisticejch důchodců:))) Je hezké že se tu z toho stává parazitující levičácká diskuze, stejně jako je to teď i na novinkách, nikdo Vás pak nemůže brát vážně. Pochybuju, že kdyby zdejší přispěvovatelé do diskuze vykonávali tuto práci(funkci) an úřadech, že by něco udělali lépe. Každýmu to mele a sám dělá ho...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: CO JE NUTNE BEZPODMINECNE POZADOVAT?

23.2.2009 14:45 vložil Filip

Kazdy ma predstavu jinou. Tak ja se taky pridam...
Sam v obecnim dome bydlim. Bydlim zde od sveho narozeni. Dum nepostavila obec, ale znarodnila jedne velke prvorepublikove firme. Moji predci v tom bytu byli jednemi z prvnich najemniku a obec na tech bytech nema zadne zasluhy.

Osobne vnimam jako nejvetsi problem v tom, ze 20 let po revoluci nevime, zda budou dum privatizovat nebo ne. Nechapu, proc nelze stanovit jasna pravidla a rici komu jo a komu ne.
Samozrejme, ze o privatizaci stojim a jsem pripraven zaplatit i nejakou rozumnou castku. Ale dojde k tomu? U nas v dome spousta lidi jen vyckava a byt blokuje... co kdyby? Kdyby se na Radnici uz konecne vymacknuli... treba i zaporne, odevzdal bych klice a sel schanet vlastni byt. Proc to neni mozne? Protoze vedeni z radnice si rozdava bytecky mezi sebou. Obcane je nezajimaji... sobe privatizuji prednostne (zase narazim na Lochmana).

Takze muj zakladni pozadavek je, reknete co privatizovat budete a co ne. At ten cirkus uz pro jednou skonci a lidi si mohou naplanovat budoucnost. Chci toho snad moc? Cekam 20 let.
Borivoji, co byste delal na mem miste?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: CO JE NUTNE BEZPODMINECNE POZADOVAT?

23.2.2009 16:56 vložil ROB ROY

kazdy vi, ze na P3 se privatizovalo v 90 letech za 2000 kc/m2. Neni duvod kam odchazet. Obec nema narok na to , aby zdimala najemniky za vyssi najem, nez ten odvozeny od nakladu. Maximalne pripustny je primereny zisk. Ten jiz nyni je kome 40 kc/m2. Nechat se za komunismu vyvlastnit, v menovych reformach priravit o uspory, platit desitky let najem, ze sveho se spolupodilet na udrzovani bytu a pak se nechat vydirat radnici, ktera se tvari jako novy vlastnik, pritom ma zastupovat vuli volicu, nebo se ze zoufalstvi odstehovat. pritom jiz vice jak 50 proc. najemniku obecnich bytu dostalo moznost si ho za rozumnou cenu odkoupit. Proberte se. Tohle si neni mozne nechat libit.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: CO JE NUTNE BEZPODMINECNE POZADOVAT?

27.2.2009 12:28 vložil kája

No jo, zastávej se těch tupců na úřadech. Jsi asi jedním z nich! Dobře tio poskoci ODS věděli do čeho jdou, že to nebude sranda a budou dělat hov..! (takto píšeš ty!). Holt bez vzdělání to nejde, tady je nutná znalost veřejné problematiky, zákony , a především slušnost! Takovým jako jsou kozumplíková, lochman, pecha, hurda, šmíd, benda blb a z dalších aroganců hoffman, reisígl chybí co nejvíceodbornost a slušnost. Pokora, že pracují pro lid a ne pro své podnikání, často z veřejných prostředků!! Masopust vás měl vykopnout nebo defenestrovat na hnůj!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama