Diskuse

Za kolik se privatizuje jinde…

Vložit nový příspěvek

A co vstoupit do ODS?

22.11.2009 20:23 vložil Bob1

Začínám propadat skepsi, zda všechny ty občanské iniciativy mají vůbec smysl. Nejen ODS, ale i ČSSD v Praze 3 si s veleúspěšným sdružením Žižkov nejen sobě vytírá řiť. Kauza3 je sice fajn... ale zvrtnout volební výsledek tak, aby jakákoliv alternativa převálcovala konglomerát spolupracujících stran ODS a ČSSD je podle mě naprostá utopie.

Napadá mě jediné řešení. Počet členů vládnoucí ODS v Praze 3 odhaduji maximálně na 200 lidí. Tahle skupinka s Hurdou v čele ovládá naši radnici. Zkuste si představit, co by se stalo, kdyby alespoň polovička ze všech registrovaných členů sdružení Žižkov nejen sobě (je jich snad 670) vstoupila do místní ODS. Nebylo by to efektivnější řešení? Proč proti té modré "firmě" bojovat? Vždyť ji můžeme "znárodnit" :-)
Více na http://www.ods.cz/docs/prihlaska.pdf


Reagovat  Reagovat s citací


Re: A co vstoupit do ODS?

23.11.2009 10:58 vložil Pedro

Ano, to je zajimave. Ale clenstvi neni narokove, tudiz si muzete byt jist, ze o Vas jako clena ODS nikdo z tech 200 lidi nestoji. Takze prihlasit se muzete, ale neprijmou Vas :)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: A co vstoupit do ODS?

26.11.2009 22:51 vložil Bob1

Po malých skupinkách... prostě dlouhodobý proces :-)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: A co vstoupit do ODS?

24.11.2009 14:35 vložil Muhahah

Konečně dobrý nápad. Nic proti občanským sdružením ale ten kdo chce opravdu udělat něco pro věc by se měl spíš aktivitám v OS věnovat politice. Silná stranická základna může značně ovlivnit kandidátky. Tím by se mohla značně měnit situace ve volitelnosti kandidátů. Jen by to chtělo vstoupit do té politiky včas a být aktivním členem.

Os jsou dobré tak akorát na upozornění, že někde něco není dobře, nebo na podávání hromadných žalob či projevení nesouhlasu se stávajícím stavem věcí.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: A co vstoupit do ODS?

14.11.2011 12:33 vložil P.K.

Zajímavý nápad, ale před rokem 89 se to moc neosvědčilo...


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama