Diskuse

Garáže v zahradě jarovské školy – další povedený nápad žižkovské radnice

Vložit nový příspěvek

někde být musí

9.6.2008 10:07 vložil Sýkora

Chápu rozhořčení, ale garáže zas na druhou stranu někde být musí, když se při výstavbě nepočítalo s nárůstem množství motorových aut. Navrhněte alternativní prostor v této lokalitě, který by byl vhodný k výstavbě garáží a je otázkou času kdy místní založí občanské sdružení proti záměru. Garáže budou užívat místní - otázka na kapacitu , výjezd + vjezd je otázka druhá - nicméně obrovský panalový dům nad školou, věžové paneláky a nárůs vozidel na v průměru cca 1,5 auta na byt ??? kde ty auta budou ??? bude v této lokalitě někdo chtít bydle když nebude zajištěná možnost parkování ??? Zavedení zón je nesmysl od začátku a za pár let bude bez efektu


Reagovat  Reagovat s citací


Re: někde být musí

10.6.2008 15:59 vložil Ez3kiel

Prosím vás, zase si tu honí zelenáči s místnímy rádobyaktivisty triko a sbírají volební hlasy. Těm tlučhubům se nelíbí garáže nikde. žádné alternativní řešení nemají a mít ani nemůžou (vynakládají svoji energii víc na lobby než na konstruktivní řešení co s dopravou dělat) Někdy mám pocit že zelenáči by nejradši zrušili automobilovou dopravu ve městě docela. A jaký by byl výsledek? Garáže a parkovací plochy v okolí Prahy by zničili jiná zvířátka a jiné květinky ale ne na jejich území. to je hlavní. Já bych byl rád kdyby konečně místo plácání tlamou naprázdno do vzduchu a kritizováním nápadů občas přišli s nějakým originálním nápadem jak situaci řešit. Zatím pro ně byly všechny nápady blbý a na nic. Sami však do diskuze nic světoborného nepřinesli (krom smrti pěti ježků).

Takže vážení zelenáči Těším se že konečně rozpumpujete ty svoje ekomozky a začnete sypat nápady z rukávu jinak jste u mě jen tlučhubové.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: někde být musí

13.6.2008 00:00 vložil chk

Jistě žertujete, pánové......


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: někde být musí

15.7.2008 14:16 vložil Ez3kiel

žerty stranou čekám na nějaký návrh.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama