Diskuse

Debata kandidátů na starostu je za námi, zástupce ODS si mezi lidi netroufl přijít

Vložit nový příspěvek

TOP09 .. horší než ODS

12.10.2010 14:10 vložil Pavel

tato strana, která se nepřipojila k prohlášení opozičních stran a nechavá si otevřené dveře ke spolupráci s ODS nabízí horší bytovou polittiku pro občany než ODS. Privatizace za tržní ceny, vyšší než za jaké privatizuje současná radnice, tržní nájemné a ještě k tomu zastavení oprav u domů určených do privatizace. Jinými slovy občanům chce TOP09 pod vedením paní Hujové privatizovat za vyšší částky než ODS a ješte domy v horším stavu. OBĆANÉ POZOR, tohle je největší útok na vaše peněženky za posledních 20 let. NEVOLTE OŠKLIVĚJŠÍ SESTRU ODS - TOP09, stranu podporovanou multilotrem Bakalou ziskajícím desítky tisíc bytů OKD za pár desítek tisíc za byt. Nevolte stranu, která vám chce prodávat vaše domovy, které jste i generace spláceli za miliony. NEVOLTE TOP 09. Nevolte za strarostu podnikatelku v oblasti realit.

Obchodní firma: ALFA GATE, s.r.o.

Sídlo: Brno, střed, Pekařská 398/4, PSČ 602 00
Identifikační číslo: 269 64 473
Právní forma: Společnost s ručením omezeným

Předmět podnikání:
- Realitní činnost
- Správa a údržba nemovitostí

Společníci:

Ing. Vladislava Hujová, r.č. 635726/1350
Praha 3, U Kněžské louky 30/2146, PSČ 1300
Vklad: 70 000,- Kč
Splaceno: 100 %Reagovat  Reagovat s citací


Re: TOP09 .. horší než ODS

12.10.2010 19:39 vložil ivana

Tak madam Hujovou ani náhodou. Její projev otřesný.
A taktéž stanovení cen dle jejího vyjádření je ještě horší než od ODS! Jednoznačně volím Žižkov nejen sobě!!!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: TOP09 .. horší než ODS

12.10.2010 19:44 vložil tom

celá TOP 09 na P3 ve mně budí dojem, že jsou to nastrčené figury od ODS, které mají sebrat nespokojené hlasy a pak se s nima spojit. Jejich program je asociální, přímo zrůdný


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: TOP09 .. horší než ODS

13.10.2010 04:43 vložil Tomáš Němec

Překvapilo mně, když paní Hujová sebevědomě řekla, že jediná TOP09 má reálnou šanci porazit ve volbách ODS.
Nedivil bych se, kdyby ODS v Praze 3 opět vyhrála, protože spoustě obyvatel našeho obvodu je to celkem jedno. V debatě mě příjemně překvapil pan Matěj Stropnický, jehož názory na privatizaci se mi zdály ze všech diskutujících nejrozumnější a nejcitlivětjší k letitým obyvatelům čtvrti. Líbil se mi jeho poukaz na to, že je za peníze z privatizace zbytečné sdtavět nové sociální byty jen proto, aby ze starých bytů byly vyhozeni jejich původní obyvatelé.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: TOP09 .. horší než ODS

13.10.2010 08:00 vložil Jan Vokál

Bohužel jsem nucen konstatovat, že pánové tom, Pavel a dáma (?) ivana neví která bije. Krásná jsou jistě populistická slova p.Stropnického, ale bohužel odbornost se poněkud vytrácí. Nikdo z diskutujících kromě paní Hujové nevěděl (nebo nechtěl vědět) nic o tzv.veřejné podpoře, kde je limit jasně daný EU. Zrovna tak Pavel zřejmě nemá elementární znalosti statistických průzkůmů, které jasně prokazují, že slova o TOP09 jako o jediné reálné možnosti, která v Praze může ODS porazit, nejsou prázdným vychloubáním, ale konstatovaním suché statistiky. Bylo by jistě záhodno, kdyby osoby účástnící se diskuzí, uměli potlačit své emoce a trochu se podívali na fakta.
Zmatené blekotání o "horší sestře ODS" je bohužel jasnou známkou hrubé neznalosti a neschopnosti diskuze na určité inteligenční úrovni. Rovněž neuvedení plného jména o leččems vypovídá. Hezký den všem diskutujím přeji


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: TOP09 .. horší než ODS

13.10.2010 08:35 vložil Iont

Dobrý den,
je pravděpodobné, že TOP09 vyhraje volby. Ovšem voliči, kteří dají TOPce hlas, ji budou volit jako alternativu k ODS, kterou jsou znechuceni. Vstoupí-li TOP09 do koalice s ODS, udělá na voličích velký podvod, protože ti ji nebudou volit proto, aby se na radnicích dál udržela ODS. Chování TOP09 na Praze 3, která není schopná se jasně vymezit vůči ODS, je pro mě dost problematické.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: TOP09 .. horší než ODS

13.10.2010 09:06 vložil Pedro

Ano, toto je přesně ten problém. Myslím, že většina lidí v sále něměla problém s TOP09 kvůli podobě privatizace (i když tam to dost skřípalo), ale problém byl v kličkování, kdy nedokázala paní Hujová jasně říct, že nebude podporovat problematické aktivity ODS. Proto se také TOP09 nepodepsala pod naprosto transparentní dokument iniciovaný Kauzou3. To osobně považuji za projev zjevné kalkulace s koalicí s ODS. Co si budeme totiž nalhávat, tato koalice by byla pro TOP09 velmi přínosná - s jistotou by zajistila naprostou majoritu v zastupitelstvu a stačí už si jen pak rozdělit role. A kdo zná Pavla Hurdu, ten už to má jistě pojištěné. Vsadil bych se, že paní Hujová už téměř třímá v ruce klíče od svého nového bytu na Praze 3 - tímto způsobem totiž Hurda dokáže vyjednat s každým cokoliv. Každý se nechá uplatit bytem nebo prachama.. Mrzí mne, že to takto musím konstatovat, ale projev TOP09 před volbami jasně hovoří pro to, že se nechala koupit Hurdou. Bohužel.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: TOP09 .. horší než ODS

13.10.2010 09:16 vložil Pavel

o tom,kdo vyhraje se rozhodne ve volbách. Výsledky v káždé městské části se budou značně lišit, podle toho, jací konkrétní lidé stojí za kterýma stranama a sdruženími. A TOP09 na P3 není jako TOP 09 někde jinde. Vždy je to o lidech. Program TOP 09 regionální organizace na P3 je otřesný. Krom toho faleš jim čouhá z bot, chtějí se spojit s ODS. S veřejnou podporou jste naprosto směšný. Možná pro Vás je to novinka, ale vyjádření UOHS zná jinak každý. Můžete se ho přečíst na strankách občanského sdružení P2.

http://privatizacepraha2.cz/cz/home/2256205

Mimochodem paní Hujová, lže jako když tiskne, když trvdí, že na P2 se privatizuje za 50 000 kc/m2. Takže jediný, kdo neví která bije, nebo chce manipulovat a podvadět voliče jste vy a paní Hujová, která nejdříve chtěla nabízet byty k prodeji za tržní ceny obsazených bytů, t.j. tržní cena - 10-20%, pak na nátlak přidala další procenta. I tak vychazí dle jejího návrhu ceny za 25000 -30000 kč/m2 to je 2 až 3 násobek cen v jiných městkých částech a více jak ODS 15000 kč/m2 po slevě. TOP09 je horší než ODS


Reagovat  Reagovat s citací


TOP09 .. horší než ODS

13.10.2010 09:17 vložil Čenda

Děkuji pane Vokále za reakci, už jsem si myslel, že paní Hujová kandiduje sama. Je těžké si udělat o TOP09 na Praze 3 nějaký názor, když je po dobu předvolební kampaně téměř neviditelná (.nepočítám vylepené plakáty). Vaše názory nebo postoje nikdo nezná, z těch pár velmi obecných článků na vaše webu si nelze udělat jakýkoliv názor. Působíte jako maskovaní v jedné řadě za knížetem a Tůmou. Co konkrétního jste na Praze 3 jste udělali abyste vyhráli volby? Proč by vás měli lidi z P-3 volit, když chtějí změnu a vy nejste schopni veřejně deklarovat, že se neztotožňujete s praktikami stávajícího vedení radnice? Můžeme si o Stropnickém nebo Véčkařích myslet cokoliv ale na rozdíl od vás se nebojí srozumitelně prezentovat svoje názory. A pokud komentujete některé příspěvky zde v diskuzi na téma Topky jako "blekotání", tak si raději položte prosím otázku, proč se vaše okolí domnívá, že jste "horší sestra ODS". Nepředvedli jste totiž zatím nic, co by tento názor vyvrátilo, ba naopak, mnohé návštěvníky pondělní debaty paní Hujová právě v tomto názoru utvrdila. Možná se jedná jen o její neznalost místních poměrů ale potom je chyba jen na její straně. Osobně se domnívám, že zde Topka napáchá více škody než užitku. Rád bych se mýlil...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: TOP09 .. horší než ODS

13.10.2010 09:41 vložil Pavel

pokud skutečně odpovídal lídr kandidátky TOP 09 pan Vokál, pak je jeho Hurdovský slovník spojený s opovrhováním voliči opravdu na pováženou. Jen mne to utvrzuje v přesvědčení, co je TOP09 na P3 zač. Voliči se totiž mohou vyjadřovat tak či tak, ale vyjádření politika by již měli mít úrověň, kterou u výše uvedeného příspěvku postrádám. Doporučuji si zamést před vlastním prahem a podívat se na to, jaký program voličům nabízíte a jak je prezentován.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: TOP09 .. horší než ODS

13.10.2010 11:29 vložil JirkaP

Já se musím pana Vokála zastat. Je jedním z mála, který tu našel odvahu se pod svůj příspěvek podepsat. Přitom je jasné, že diskuse na Kauze3.cz je straníky a kandidáty hojně navštěvovaná… čistě proto, že je v Praze 3 prakticky jediná. Řeči o hurdovském slovníku mi přijdou poněkud mimo
.
To, že TOP 09 zaznamená v těchto volbách dobrého výsledku je jasné. Volební průzkumy a výsledek parlamentních voleb prostě přehlédnout nelze. V tom není žádná nabubřelost.

TOP 09 teď do rukou dostává nejen velkou moc, ale i odpovědnost. Voliči TOPky chtějí změnu, jinak by i nadále volili ODS. Pokud bude chtít ŽSNS a VV působit ve vedení radnice, bez TOP 09 se pravděpodobně neobejdou. Nejasná stanoviska TOP 09 ke stávajícímu vedení radnice mi v tomto ohledu připadají nešťastná a tu nervozitu kolem tedy docela chápu.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: TOP09 .. horší než ODS

13.10.2010 10:52 vložil LLLLLL

a co mate od Hurdy slibeno Vy? Napisete nam to nebo mame pockat az po volbach a povidat si o tom zde na strankach kauzy 3? :) TOP09 nepredstavuje na Praze 3 pro ODS konkurenci, ale jasne pracuje na tom aby s ni obsadila radnici a Hurda mohl dal vladnout pres loutky jako je pi. Hujova.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: TOP09 .. horší než ODS

13.10.2010 20:57 vložil Jan Vokál

Vážení diskující, opravdu postrádám věcné a především ověřené argumenty. Myslím, že nikomu z mě napadajících anonymních individuí neprodalo ODS ovládané vedení radnice krásný, udržovaný parčík s pomníčkem přímo před domem, kde vlastní za vlastní těžce vydělané peníze byt, za účelem výstavby bytového domu. Mě jistě nelze podezřívat z jakýchkoliv sympatií s ODS. Stejně tak neznám nikoho z členů TOP09 Praha 3, kdo by tyto sympatie měl. Jinak odkazuji na náš program, kde naleznete odpovědi na většinu z uvedených fabulací. Měl-li někdo potřebu si ožehavé problémy Prahy 3 prodiskutovat osobně,měl mnoho příležitostí; umístění a časy našich předvolebních mítingů s občany jsou k dispozici na našem webu. My se za nic a nikoho neskrýváme, neb toto je výsadou srabů.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: TOP09 .. horší než ODS

13.10.2010 22:48 vložil Pražan odjinud

Nepřísluší mi posuzovat, je-li TOP09 topravé pro občanhy P3, to nechť si ve vobách rozhodnou sami, vadí mi ale neúplné informace, které lidi jenom (podle mne účelově) balamutí. Jedná se mi konkrétně o opětovně, od Vás i paní Hujové, zmiňované směrnici EU o nedovolené veřejné podpoře při prodeji (privatizaci) jako o něčem, co má ceny bytů tlačit bůhví kam. Nevím, jestli tu směrnici opravdu znáte, ale týká se prodeje celých domů, nikoliv bytů. Jistě vítye, že v různých MČ se prodávají/privatizují byty v průměru za asi 10000 Kč za m2 a myslíte, že jsou tak hloupí, a nějakou směrnici překračují? Ale i u celých domů je to trochu jinak - existují cesty, můžete se zkusit poptat třeba na Praze 8, kdy se celé domy prodávají při obdobné ceně, jako byty. Myslíte, že porušují směrnici EU? Je mi jasné, že jako kladivo na nájemníky to může fungovat - to my ne, to EU. Stejně jako jsem často slyšel ke zvyšování nájemného na maximum - to my ne, to zákon...Takže bych jenom prosil, jestli o tom něco opravdu víte, tak celou pravdu a zbytečně nemást a nestrašit lidi - takovým kandidátům já bych rozhodně nevěřil.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: TOP09 .. horší než ODS

13.10.2010 22:48 vložil chk

Musím jenom konstatovat, že mi jako občanovi vadí vaše deklarovaná politika v oblasti privatizace obecních nájemních bytů, která se zcela vymyká zvyklostem ve zbytku republiky, a to dokonce ještě více než u v současnosti vládnoucí ODS Praha 3. Občané by uvítali podobné podmínky, jako si pro sebe vytvořili zastupitelé z ODS, a dříve i z ČSSD, kteří byty privatizovali převážně sobě a svým blízkým a to za ceny podstatně nižší, než běžným občanům. A to nikdo z nás netouží po dvou bytech jako místostarosta Lochman z ODS. Je zvláštní, že o těchto excesech není ve vyjádření vaší strany ani slovo....
Takže ačkoli jsem ve volbách do poslanecké sněmovny volil TOP09, ve volbách na radnici Prahy 3 toto nehrozí.
Máte-li pocit, že se schováváme v anonymní diskusi, tak máte pravdu. My totiž na rozdíl od Vás nejsme politici, ale pouzí občané Prahy 3, obyčejní voliči. Važte si toho, že Vám alespoň touto formou naše názory na deklarovanou politiku vaší strany sdělujeme.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: TOP09 .. horší než ODS

14.10.2010 08:25 vložil Pavel

1) TOP09 nepodepsala společné prohlášení stran k volbám
2) nezřeklo se povolební koalice s ODS a dokonce otevřeně mluví o tom, že spolupráce je možná ze všemi demokrat. stranami.
3) Privatizace bytového fondu.TOP09 používá retoriku ODS. Je zjevná snaha prodávat ještě dráž než ODS, nejlépe za tržní ceny. Záměrně zamlčuje, za kolik se privatizovalo a privatizuje jinde a přitom používá lživé a účelové argumenty o privatizaci na P2.

Slovo spravedlnost je prázdný termín. Zaměňují odprodej bytů nájemníkům za komerční prodej.

Co brání TOP 09 se zříci povolební kolaborace s ODS, stejně tak jako nabídnout cenové podmínky privatizace obdobné předcházejícím vlnám?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: TOP09 .. horší než ODS

14.10.2010 10:00 vložil Jan Vokál

Nevím, kolik ze zde diskujících bylo opravdu v pondělí v Olšance. Zde paní Hujová jasně a zřetelně řekla, že se pravidla pro veřejnou podporu vztahují POUZE na právnickou osobu. Rovněž byl uveden myslím velmi názorný příklad. Tolik k veřejné podpoře. TOP09 jasně deklaruje, že chce zařadit do privatizace veškeré byty a stanovit jasná, přehledná, kýmkoliv zkontrolovatelná pravidla. Ke stanovení ceny je potřeba mít podklady. Hovořit nyní o ceně za m2 bez těchto podkladů je čirý populismus. Rozhodně se nebráníme diskuzi s občany (samozřejmě ne na anonymní bázi), jichž se privatizace týká, naopak, jejich názory mohou být velmi přínosné.Věřím, že se podaří nalézt pro všechny přijatelný model. Tolik k privatizaci bytů.
Při přečtení příspěvku anonymního Pavla mě napadá akorát citát z bible: "Blahoslavení chudí duchem neboť jejich je království nebeské". Takže vlastně gratuluji.
Vzhledem k tomu, že již nemám čas ani náladu diskutovat s nepodepsanými osobami, končím z mé strany diskuzi.
Věřím, že nezaujatí čtenáři si obrázek udělají sami a podle toho odvolí.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: TOP09 .. horší než ODS

14.10.2010 10:47 vložil Pavel

nehrajte tu divadýlko. Hurdovský slovník neopuštíte, vaší předností je urážet občany. Hovořit o cenách není populismus, to je naprosto zásadní téma. Paní Hujová na diskuzi jasně uvedla názorný příklad. Panelák na P3, tržní cena 45000 /m2, sleva TOP09, kam jste byly dotlačení až nespokojeností lidí až 20-30% + 10-20% sleva pro obsazený byt, t.j. 40 - 23000 kč/m2. Více jak dvojnásobek cen (i při zohlednění nejvyšší možné slevy), za které se v Praze privatizuje. Ještě máte tu drzost argumentovat tím nesmyslem o 50000 Kč/m2. Je jasné kam ceny chcete směřovat, je jasné že chcete prodávat co nejdráž. Jedna věc jsou odhady a druhá systém slev, který je nastavován s ohledem na to, aby konečné ceny byly přiměřené a v kontextu s uplynulýma vlnama. Jste jediná strana na P3, která chce privatizovat ještě dráž, než současná radnice a to při poklesu cen na nemovitostním trhu a současné krizi.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: TOP09 .. horší než ODS

14.10.2010 11:55 vložil Petr Kratochvíl

Reakce pana Vokála se mi také příliš nezamlouvá, vyjádření, že nemá čas ani náladu diskutovat zní poněkud arogantně. Na druhou stranu se mi zdá, že tento web sdružuje téměř výhradně zájemce o privatizaci bytů. Ale radnice musí brát v potaz zájmy všech občanů městské části. Tedy i těch, kteří rovněž žijí v P3 dlouhá desetiletí, ale byt privatizovat nemohou, třeba proto, že dům získal zpět v restituci dědic majitele nemovitosti. A klidně by rádi zaplatili i 50 000 Kč za m2. Kde je ta vaše spravedlnost pro ně? Takový kompromis by byl, kdyby se byty privatizovaly zhruba za polovinu tržní ceny a utržené prostředky rozumně investovaly ve prospěch všech občanů P3. Pak by mohli být spokojeny obě strany. Ale vím, že nebyly, protože pro zájemce o privatizaci bude každá cena vysoká. Chápu to, je to lidské.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: TOP09 .. horší než ODS

14.10.2010 10:11 vložil Ing. Rostislav Rubík, CSc.

Vážené dámy a vážení pánové diskutující i čtenáři, některé příspěvky k předvolebnímu mítinku mne přiměly ke snaze objasnit některé „výklady“ programu TOP09 i ohledně privatizace. Jednoznačně bylo řečeno, že TOP09 se bude snažit prosadit a realizovat prodej zbylé části bytového fondu, a to především stávajícím nájemníkům. Paní Ing. Hujová jako jediná z řečníků se pokusila doložit a vysvětlit stávající legislativní omezení, která v současné době privatizaci právnickým osobám, tedy sdružení vlastníků, omezují. Zároveň se však i zmínila o možnosti prodeje jednotlivých bytů fyzickým osobám za jiných a výhodnějších podmínek, tedy levněji. Vždy však v rámci platných právních předpisů ať ČR nebo EU a v zájmu občanů, nikoli osobních. Nikdo z nás, kandidujících za TOP09, nehodlá započít své potenciální funkce nereálnými a populistickými sliby, za které by se případně musel přinejmenším později omlouvat. Zdá se mi dokonce příznačné, že se vůbec nikdo ani nepozastavil např. nad rétorikou zástupce ČSSD, který celou předvolební debatu hovořil stylem: „jak Vám to tady říkám, tak to po volbách bude“, ani nad sliby zástupce Žižkova nejen sobě, který snad poprvé navrhl rozumná řešení, nikoli jen kritiku, ale bohužel s nereálnými sliby. Zástupce ODS své „nabídky“, v příspěvcích používané za jakýsi etalon ceny „dobré“, ani vysvětlit občanům nemohl, protože se jednoduše nedostavil.
Proč je tedy najednou TOP09 ta nejhorší? Protože hodláme jednat s občany narovinu, transparentně a chápeme politiku jako objektivní a racionální službu? Protože se musíme nejdříve seznámit s dokumenty a výsledky, které radnice i její dceřiné firmy úspěšně roky před občany, a tedy i před námi, zamlžují a tají? Na schůzích radnice s občany jsem ani přes přímé dotazy nedostal nikdy konkrétní odpověď (viz např. i videozáznamy).Obávám se, že některým přispěvatelům je právě tento náš názor a záměr příslovečným trnem v oku.
Na závěr mi dovolte poznamenat, že jakékoli vymezování se proti jakékoli straně před volbami je v podstatě také populismus. Já osobně se plně stavím za prohlášení politických stran a hnutí z října 2009, považuji je dokonce za nedostatečné. Pouze volební výsledky ve smyslu volebních programů jednotlivých stran však zavazují vyvolené prosazovat zájmy volitelů. A to tím mocněji, čím více hlasů jaká strana dostane. To je právě ta demokracie neboli vůle (vláda) lidu, kterou budeme respektovat a realizovat tak, jak voliči sami rozhodnou a případně nám přímo určí.
S přáním hezkého dne a dobrého rozmyslu Ing. Rostislav Rubík, CSc.
č. 2 v obvodu č. 1 za TOP09


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: TOP09 .. horší než ODS

14.10.2010 11:03 vložil Pavel

Dobrý den,

je pěkné, že z populismu obviňujete i např. vaší organizaci na Praze 10 a další, které se jasně vyjádřily, že s ODS do koalice rozhodně nepůjdou a raději skončí v opozici :-) To je jen o tom, že politika je o konkrétních lidech a né o marketingové nálepce, pod kterou se někdo schovává. Jste jediná strana na P3, která chce privatizovat ještě dráž, než současná radnice a to při poklesu cen na nemovitostním trhu a současné krizi. Tolik vaše nepopulistické sliby. Sami si vyhodnottě, zda nabízíte přijatelný program pro voliče, to jak ho prezentujete a jak vystupují někteří vaši kandidáti (pan Vokál). Chyba není ve voličích........Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: TOP09 .. horší než ODS

4.8.2011 01:36 vložil jop

Mrkněte se na:
http://komunalnipolitika.cz/mesto_praha_3?prijmeni=Rubík&jmeno=Rostislav
, ty kecy budou srozumitelnější a důvěryhodnější.


Reagovat  Reagovat s citací


Pehe

12.10.2010 12:36 vložil Pedro

Ještě jedna poznámka. Zúčastněný politolog Pehe, kterého lze považovat za zcela nestranného, řekl, že takovéto předovlební debaty jsou naprosto běžné a že je s podivem, že v Praze neprobíhají. Proč tedy vládnoucí ODs nesvolala takovouto debatu sama? Když to svolá někdo jiný, tak se jen ohání podujatostí :)))). Organizátor není přeci nejdůležitější, pravidla debaty určuje moderátor a diskutující. Pokud ten je nezávislý, pak je to OK. ODs musí být teď naštvaná, že se jí přes veškerou snahu (hodně špinavé práce udělala i Volba pro Prahu 3, což je skrytá sestra ODS) nepodařilo zamezit konání této debaty. Když Vám týž den moderátor vypoví spolupráci, tak to je lidově řečeno průser. Přesto se to povedlo ustát. Díky patří panu Šímovi, který se ukázal jako skutečný profesionál !!!!!!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Pehe

12.10.2010 13:20 vložil Jirka Ptáček

Já k tomu mám ještě jednu poznámku. Vážím si všech, co v sobě našli více odvahy než ODS. Na druhou stranu i pro ně byla ta situace natolik nezvyklá, že někteří z nich neskrývali svou nechuť z toho, že musí exhibovat před tolika lidmi najednou. Podobné akce tady prostě nemají tradici a nepočítá se s nimi. V očích politika je veřejná debata příliš riskantní podnik. Tohle chce přeci jen větší dávku úsilí, než nechat se za stranické peníze natisknout na desetitisíce letáků a nechat „se“ roznést do poštovních schránek.

Možná to bude z mé strany organizátora znít jako neskromnost. Ale své potěšení z toho, že mohli oslovit tolik lidí najednou a že je mohli zaujmout svými plány, nám vyjádřili v zákulisí jen dva z pozvaných hostů.


Reagovat  Reagovat s citací


Strana zelených

13.10.2010 11:40 vložil Libor

Když jsem tak poslouchal Matěje Stropnického v jeho nové roli, přišlo mi líto, že jste do té debaty nepozvali nikoho,kdo by zastupoval Stranu zelených.


Reagovat  Reagovat s citací


ODS

12.10.2010 11:51 vložil Pavel Stejskal

Absence zástupce ODS mě vůbec nepřekvapila, dalo se to předem čekat. Občané na Praze 3 velmi často dávají najevo, že už se nechtějí nadále smířit s arogantní politikou ODS, která má nyní v zastupitelstvu většinu a která dle názoru většiny představitelů včerejší debaty není vhodným partnerem pro vyjednávání po skončení komunálních voleb.

Tímto partnerem však není ani TOP 09, která by se ráda ujala vlády na Praze 3, ať už sama nebo s ODS. Pevně věřím, že si občané Prahy 3 uvědomí, že tato strana dosud na Praze 3 NIKDY dříve nepůsobila, její představitelé jsou přeběhlíky z jiných stran a podle vyjádření paní Hujové nabídnou místním občanům ještě vyšší ceny v privatizaci než současná garnitura ODS... neslýchané


Reagovat  Reagovat s citací


Re: ODS

12.10.2010 12:29 vložil Pedro

Ano, souhlasím. Nicméně, je třeba si uvědomit, že ODS na této akci byla zastoupena. Jednak prostřednictvím pana Sotony, který nejen, že je šéfredaktorem zneužívaných Radničních novin, ale aktivní hlásnou troubou ODS na Praze 3, ale také dalšími jedinci z řad této strany, které bylo možno vidět v ochozech. Jak napsal kdysi Hurda v RM - "nemáme zájem o polemiku". ODs se bojí polemiky, protože nikdy na nic takového nebyla zvyklá a nedokáže obhájit své názory. Když jsem například viděl obhajobu Zdeňka Lochmana ohledně jeho bytu (opět v RM), říkal jsem si, že i nejzabedněnější čtenář si musí říct, že je to ubožák, který nemá všech pět pohromadě. Míchání jablek s hruškami a hra na city je z úst místostarosty fakt trapná. Ale tohle je prostě rétorika ODS - mohou si dovolit napsat a říct co chtějí, protože nepřipustí polemiku, tudíž se nedá proti tomu bránit. Ještě, že existuje Kauza3!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: ODS

12.10.2010 13:26 vložil LLLLL

clenove ODS byli v publiku, nektere z nich znam osobne. Tleskali kdyz mluvila Hujova z TOP09. Ostatne Hujova je jen takova Kozumplikova 2, Hurdova loutka. TOP 09 jak se proslycha si zalozil na Praze 3 pan Hurda.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: ODS

12.10.2010 13:30 vložil Pavel Stejskal

a jsme opět u pana Hurdy. Od známého o něm vím, že jeho aktivity sahají až do Českého Krumlova. Jen doufám, že občané konečně prozřeli a tyto pány už do zastupitelstva nepustí.

Co se týká paní Hujové, tak včera jsem kolegům z Žižkov nejen sobě říkal, že paní Hujová se zřejmě za svobodna jmenovala Kozumplíková :-))


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: ODS

12.10.2010 13:51 vložil KAREL

Pavle Stejskale, jste ubožák par exscellence.!!! ....)))))


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: ODS

12.10.2010 14:05 vložil Pavel Stejskal

pokud s některým z výše uvedených informací nesouhlasíte, stačí napsat co konkrétně Vám vadí.

Ubohý je Váš příspěvek, milý pane Karle bez příjmení!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: ODS

12.10.2010 14:09 vložil LLLLL

podle fatalni neznalosti jak se spravne pise "par excellence" tipuji na clena ODS :) vetsina Hurdovych pohunku stezi absolvovala zakladni skolu :)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: ODS

12.10.2010 14:14 vložil Pavel Stejskal

anebo sympatizanta TOP 09. Ono je třeba si uvědomit, že ne vše, co dělá TOP 09, je dobré a kvalitní. A to bych rád zdůraznil, že TOP 09 mi není nesympatické, ba naopak - ze současných stran v parlamentu je mi nejbližší. Bohužel v případě TOP 09 na Praze 3 je to poněkud jiné.. Jejich varianta řešení bytové politiky je ještě horší než v případě ODS. Raději ani nechci vědět, jaký je jejich postoj k možným variantám řešení výstavby na NNŽ..


Reagovat  Reagovat s citací


Byl jsem tam

12.10.2010 11:37 vložil Zvídálek

Debata byla slušná a věcná. Prohlášení ODS je jak opsané z nějakého starého článku z Rudého práva o chartistech a jiných nepřátelských živlech.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Byl jsem tam

12.10.2010 11:54 vložil Pavel Stejskal

Souhlasím s Vámi, je to ostuda. Nyní je na tahu občan Prahy 3, který, jak pevně doufám, nebude již nadále tolerovat stávající stav vedení radnice a tuto svou vůli vyjádří v nadcházejících volbách!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama