Diskuse

Ing. Vladislava Hujová, TOP 09: Nákladové nádraží Žižkov - Kde je vůle, je i cesta

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Tady není developerovo

3.10.2014 15:34 vložil Tomáš Mikeska

Jirko,
úplně stejný na zbytečně plýtvání financí mám já a také zakladatel masopustu na Žižkově Dan Merta. V době kdy jsem byl starostou, pořádali jsme masopusty s Danem Mertou na Praze 3 s příspěvkem MČ Praha 3 cca 100 až 200 tisíc., ještě v roce 1998 měl odbor kultury rozpočet na nákup služeb 670 tisíc a z toho zajišťoval kulturu na Praze 3 včetně masopustu a vinobraní. Pro rok 2014 je v rozpočtu MČ Praha 3 už 7 miliónu Kč na „Tradiční akce městské části Praha 3 (Žižkovský masopust, Vinohradské vinobraní, Žižkovské Pivobraní, Husité na Vítkově, koncert v kostele sv. Prokopa, adventní koncert v kostele Nejsvětějšího srdce páně)“. Uměli jsme sehnat finance od sponzorů a masopust dělali místní studenti a umělci.
Obdobně jsme s Danem Mertou postupovali na festivalu Landscape 2014. MČ Praha 3 zaplatila jen menší část nákladů, přispěla na Festival Landscape 2014 částkou 757 700,-Kč, celkové náklady Landscape jsou 1 620 tisíc Kč. Když už to chceš spočítat tak na jednoho návštěvníka MČ Praha 3 zaplatila vstupenku za 38,- Kč. Pokud to přepočteme na 7 mil. s příspěvkem 38,- Kč na osobu tak na akce výše uvedené Žižkovský masopust, Vinohradské vinobraní, Žižkovské pivobraní, Husité na Vítkově, koncert v kostele sv. Prokopa, adventní koncert v kostele Nejsvětějšího srdce páně by mělo přijít 184 210 občanů, nevím, zda jich tam tolik bylo?
Tradiční akce podporuji, ale mám značné výhrady k ceně, za kterou jsou realizovány. Pokud budu zvolen do Zastupitelstva Městské části Praha 3 určitě budu požadovat nápravu, řádná výběrová řízení na pořadatele a aktivní účast studentů, podnikatelů a občanů Prahy 3..


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Tady není developerovo

10.10.2014 16:52 vložil Vašek

Pánové a dámy přiznejme si to. Parodie prohlášení kulturní památkou kontejnerové překladiště a betonovým nesmyslem, kterých je po republice tři p…. nám svůj účel splnila. Potrápili jsme Hurdu, který si s námi léta p… vytíral. No a co teď s tou hrůzou budem dělat? No, sypat do toho peníze, naštěstí né naše, od toho máme radnici a ti šikovnějsí z nás, co si na tu radnici z vůle lidu sednou a funkcičku poberou z toho i něco mít budou.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Tady není developerovo

10.10.2014 16:58 vložil holobrádek

Dnes Tady není developerovo rozesílalo zpravodaj se Stropnického agitkou. Po volbách budou opět prostými aktivisty, kteří potřebují granty na besedy a kulturu. Paní Bunžová v pracovní době pracovat pro zelené a všichni budou prohlašovat, jak otevírají radnici.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama