Diskuse

Jak hospodaří městské části, aneb jak se projídá obecní majetek

Vložit nový příspěvek

Předvolební články, ale práce žádná

20.9.2010 20:41 vložil j.svrcek

Práce pol. stran na Praze 3 za poslední 4 roky jako jsou TOP 09 aVV beru za nulovou v porovnání s tím co dělají lidé z opozičních stran jako SZ a SNK-ED. Kde byly tyhle uskupení lidí, který se problematice věnují posledních pár měsíců? Měsíc do voleb a najednou odněkud z neznáma vyplouvají politické strany spolehávjící, že se bude opakovat výsledek parlamentních voleb.
Děkuji nechci, volim podle lidí co na radnici něco dokázali a nikoliv pochybné strany bez záruky změny k lepšímu na radnici Prahy 3.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Předvolební články, ale práce žádná

20.9.2010 21:28 vložil Čenda

Dobrý večer, jen si dovolím vás poopravit, všichni čelní představitelé na 4 volebních obvodech za VV jsou bývalí členové SNK-ED, někteří kandidovali již před 4 lety. Mikeska, Konvička a další.Máte v tom trochu hokej :-). Jinak VV jako taková se zde poslední 3 roky moc nepředvedla, v tom máte pravdu, ale pravděpodobně zde ani neexistovala jako místní organizace.Ale nemáme příliš na výběr, ODS už známe, ČSSD to táhla v minulém vol.období s Hurdou, TOPka je zcela nečitelná a pak je zde ŽNS se Stropnickým. Takže každý dle svého gusta a znalostí místního podsvětí :-)









Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Předvolební články, ale práce žádná

21.9.2010 00:04 vložil Pražan odjinud

Hele lidi, vykašlete se na strany, volte lidi !! Myslím, že v každé straně se najde nějaký relativně slušný šlověk a komunální volby takový výběr umožňují. A výběr konkrétních jednotlivců dává relativně největší šanci na to zbavit se těch, co už tam dávno neměli být. Chce to ale širší propagandu mezi voliči - případníá tištěná Kauza 3 by tomu jist ěmohla napomoci - ale asi bude problém, že její představitelé také někde kandidují...


Reagovat  Reagovat s citací


hledáme text o volbách

21.9.2010 23:27 vložil Mirek

pokud víte o textu, kde se přesně vysvětluje mechanizmus voleb, dělení hlasů a dělení propadlých hlasů, preferenční volba a její vliv na pořadí na kandidátce atd. tak to je co hledáme. Máte to? Děkuji


Reagovat  Reagovat s citací


Re: hledáme text o volbách

22.9.2010 21:42 vložil Pražan odjinud

Něco jsem Vám napsal do e-mailu


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama