Diskuse

Kandidáti na starostu potvrdili svou účast v pondělní diskusi

Vložit nový příspěvek

kandidát na starostu za ODS?

7.10.2010 14:19 vložil Ondřej Rut (SZ)

Dnes jsem na Vinohradské narazil na sololitovou reklamu ODS, na které je fotografie Markéty Vranové s podtitulem "kandidátka na starostku Prahy 3". Přesto ODS vyslala doktora Zemana, což je zvláštní. Já jsem za celé čtyři roky na zastupitelstvu nechyběl ani jednou, často jsem také navštěvoval jednání výboru územního rozvoje, jehož je paní Vranová členkou, a za celé čtyři roky jsem jí neslyšel promluvit. Těšil jsem se, že jí budu mít možnost poznat alespoň na debatě Kauzy3, ale opět smůla.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: kandidát na starostu za ODS?

7.10.2010 14:27 vložil Pavel

vzpomínám si na kampaň ODS tuším do Evropského parlamentu, kde též Prahu zaplavily billboardy jakési Andrea, srdíčko a nápis I love you. Známé pana Jančíka. Později po volbách se vynořili zprávy o jejich propojení a machinacích. Je to kampaň jako přes kopírák s podobnou voskovou figurínou v barvách ODS


Reagovat  Reagovat s citací


Re: kandidát na starostu za ODS?

7.10.2010 17:28 vložil Mirek Dušín

Stále pořád nechápu, proč nedáte prostor všem? Bojíte se jejich názorů? Česká televize svůj příšpěvek udělala vyváženě, tak proč se toho bojíte vy? Nebo nejste tak objektivní, jak říkáte?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: kandidát na starostu za ODS?

7.10.2010 17:52 vložil Jirka Ptáček

Dobrý den,
napsal jsem to zde několikrát a napíšu klidně znova.
Zbývající strany nám ve většině případů ani neodpověděli na náš dotaz, zda mají nějaký program pro Prahu 3 a neusilovali o jeho prezentaci v Kauze3. Napište, kdo konkrétně Vám tam schází?
U debaty samotné je ještě jeden aspekt. Celá akce bude trvat cca 90 minut. Zhruba 15 minut zabere úvod a představení diskutujících. Pokud by se zde objevilo všech 10 subjektů a u každého tématu by měli mít všichni prostor k vyjádření, je třeba počítat cca 3 minuty na odpověď jednoho, což znamená, že u každé otázky bychom strávili cca 30 minut. Stihli bychom asi tak 2,5 otázky. Čas pro definici otázek a další prostoje jsem ani nepočítal.
Povšimněte si, kolik diskutujících bývá třeba v Otázkách Václava Moravce.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: kandidát na starostu za ODS?

7.10.2010 18:02 vložil Mirek Dušín

Ještě jednou dobrý den, stále mi to přijde nevyvážené. Koukal jste na politické spektrum na ČT? Tam byl prostor pro všechny a asi nebyl takový problém je sehnat. A stihli to v kratším čase. Dále by mě zajímalo, jestli je již zveřejněn okruh zásadních témat nebo jestli to vědí jen vyvolení. Třeba ŽNS, aby se mohli lépe připravit a vybavit čísly a analýzami. Díky


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: kandidát na starostu za ODS?

7.10.2010 18:13 vložil Jirka

Dobrý den,
okruh témat není zatím vůbec připraven. Velký prostor však bude dán dotazům veřejnosti.
Pokud se chcete normálně bavit, tak si odpusťte ta neustálá obviňování. Také to vůči Vám nedělám.
Pořad ČT byl jen o jediné otázce. 9 kandidátů na ní odpovídalo bezmála 1/4 hodiny. Připočtěte si k tomu odpověď desáté ODS a vymezení otázky moderátorem a dostanete se k jen o málo menšímu číslu, než jsem uvedl já. Jak jsem uvedl - debata, která má mít spád nemůže mít deset hostů. Ostatně proto se takové debaty obvykle nedělají.
Jirka


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: kandidát na starostu za ODS?

8.10.2010 14:51 vložil TRP

Dobrý den, nastavili jste si pravidla a koukám, že se jich budete držet zuby nehty. Tak prosím vysvětlete, proč ty strany, kterým nechcete dát prostor, z Vámi již zmiňovaných důvodů, nemají třeba loga na začátku vašeho webu u výzvy? A proč nejsou uvedeny v anketě? Tam už také není prostor, jako v Olšance?


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama