Diskuse

Máme plán proti Hurdistánu

Vložit nový příspěvek

Plán

8.10.2010 09:34 vložil Pedro

No, plán proti Hurdistánu je jednoduchý - realizace je ale už horší oříšek. Hurda je totiž něco jako žvýkačka na podrážce - těžko se jí zbavíte. Navíc, používá klasickou ODSáckou politiku: když jsi u moci, použij všechny veřejné prostředky proti svým oponentům. Výsledkem toho je obsah radničních novin, bombardování Kauzy3 žalobami, 4 volební obvody na Praze3, propagace sama sebe za prostředky Pražské plynárenské a za prostředky obce (viz třeba zmíněné Radniční noviny), apod. Navíc si teď koupil (opět za veřejné prostředky) hlasy mnoha lidí, kteří chtějí privatizovat, tím, že v nich vzbudil dojem, že privatizace není problém a ODS na ní má zájem... Už vidím, jak se na to zase po volbách zapomene. Vůbec bych se nedivil, kdyby už byla na Stropnického nasazena nějaké detektivní agentura - viz kauza ABL, která byla zřejmě zadána také z ODS podle slov samotných poškozených :). No, děj se vůle boží.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Plán

8.10.2010 09:43 vložil chk

Žvýkačka.....? Promiňte, ale mě pan Hurda připomíná zcela něco jiného, stejně neodbytně se lepícího na podrážku obuvi :-)
-
Jinak s Vámi souhlasím. Ten pán je naprosto všeho schopný a tím je ve značné výhodě oproti slušným lidem, kteří by se zdráhali podobných prostředků proti svým politickým oponentům používat.
-
Nicméně je to na nás, bez ohledu na politické názory a sympatie k politické straně donutit tyto lidi z politiky odejít. Prostě i kdyby ODS byla stranou mojí nejmilejší (a musím přiznat, že kdysi tomu tak opravdu i bylo), s takovými lidmi jako je Hurda, Lochman & spol. v čele ji prostě nevolit. Prostě je čas vyměnit politky, jak hlásá známá předvolební kampaň.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama