Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Major Zeman se vrací!

13.9.2010 23:22 vložil vychcánci z ODS se vám smějí! Snad neprojdou

To je hvězda!zeptejte se na jehomčinnost jako ředitele Všeobecné nemocnice na Královských Vinohradech! Hotová spoušť po tom troubovi! A ještě se vrací do Polikliniky Vinohradská! tento neumětel! A zase zpět do veřejné správy? Kandidát na starostu? Jedním slovem vůl!
A další. trochu skrytý kmotr hurda- podnikatel, opět Gracoiová jako podnikatelka, vrací se radní na kulturu alias na baterky Pecha- odborník na plynárenství! V kultuře se choval jak typický buran- bakalář bůhví čeho (prý byl výtvarník). On dvacet let se válí v politice, ve výborech zastupitelů- machr, který udělal a spolupodílel se na ostudě ČR ohledně Muchova odkazu! A co Incheba, troubo! A pánové Jungwirti, Zeman (odchází z VN Vinohrady?). Odešli lemplové koza-plíková, mgr.šmejd (asi jako učitel do školství?), Martin Benda- další nějaký šolich- možná asistent k dalšímu vynikajícímu členu ODS Markovi Bendovi, neumětelovi z Plzně! A konečně i Lochman, mající job v Pražské parkovací, v prodejně Miminko, se dvěma privatizovanými byty! To dokázal mnoho!
Takže ODS vedená kmotry a dalšími lotry k zářným zítřkům! jen aby se nám ta svoloč neobjevila třeba na kandidátce zastupitelů hl. města Prahy! ,antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama