Diskuse

Podoba kandidátek pro komunální volby 2010 v Praze 3

Vložit nový příspěvek

Major Zeman se vrací!

6.9.2010 21:04 vložil metanaqua

Koukám, že lídrem ODS v obvodu 1 je známý Marek Zeman. Pan Zeman byl v letech 2002 - 2006 místostarosta přes dopravu. Hned po vypršení mandátu se stal ředitel FN K. Vinohrady.... dobrý job. No a teď se vrací.
Kdo jej nezná, nechť si pustí druhé video na níže uvedené stránce... no zasmějí se i Ti, co jej znají :-)

http://www.kauza3.cz/videozaznamy/kompletni-videozaznam-z-jednani-zastupitelstva-prahy-3-dne-1732009.html


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Major Zeman se vrací!

13.9.2010 23:22 vložil vychcánci z ODS se vám smějí! Snad neprojdou

To je hvězda!zeptejte se na jehomčinnost jako ředitele Všeobecné nemocnice na Královských Vinohradech! Hotová spoušť po tom troubovi! A ještě se vrací do Polikliniky Vinohradská! tento neumětel! A zase zpět do veřejné správy? Kandidát na starostu? Jedním slovem vůl!
A další. trochu skrytý kmotr hurda- podnikatel, opět Gracoiová jako podnikatelka, vrací se radní na kulturu alias na baterky Pecha- odborník na plynárenství! V kultuře se choval jak typický buran- bakalář bůhví čeho (prý byl výtvarník). On dvacet let se válí v politice, ve výborech zastupitelů- machr, který udělal a spolupodílel se na ostudě ČR ohledně Muchova odkazu! A co Incheba, troubo! A pánové Jungwirti, Zeman (odchází z VN Vinohrady?). Odešli lemplové koza-plíková, mgr.šmejd (asi jako učitel do školství?), Martin Benda- další nějaký šolich- možná asistent k dalšímu vynikajícímu členu ODS Markovi Bendovi, neumětelovi z Plzně! A konečně i Lochman, mající job v Pražské parkovací, v prodejně Miminko, se dvěma privatizovanými byty! To dokázal mnoho!
Takže ODS vedená kmotry a dalšími lotry k zářným zítřkům! jen aby se nám ta svoloč neobjevila třeba na kandidátce zastupitelů hl. města Prahy! ,


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Major Zeman se vrací!

13.9.2010 23:29 vložil hrdlička

Když vidím před sebou kandidátku ODS navrhuji- občané obra'tte pořádí na kandidátkách - vypadli by kmotrové a lotrové z Oblastní rady ODS na Praze3!
Chcete zase s Hurdou (čurdou) po modré ? Oni mají z Vás srandu. Potřrbují Vás jen jednou za čtyři roky, aby si zajistili koryta z veřejných prostředků! A korupce pak kvete po celý rok a celé volební období! STOP ODS v komunálních volbách!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama