Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: pane Zábojníku,

29.9.2010 22:58 vložil Zdeněk Zábojník

Dobrý den,
ano oba články pana Dobeše tj. Jak hospodaří městské části, aneb jak se projídá obecní majetek a Praha 3 si žije nad poměry!, znám a na to, že můj článek je podobný, jsem i před zveřejněním upozornil pana Ptáčka. Pan Ptáček můj článek zveřejnil, je v něm i mnoho nového a na něco navazuji. Zdroj, tj. rozpočet Prahy 3 2010 je stejný, ale neopisoval jsem.

Právě v diskusi pod články pana Dobeše se objevily otázky, na které já odpovídám. Např. z čeho se skládá 542 mil. Kč výdajů do bytového a nebytového fondu. Vyčísluji částku z nájemného z obecních domů a kolik z ní městská část posílá do rozpočtu.
A říkám, rozpočet je deficitní, tedy žádné "vyrovnaný" v uvozovkách.

K předchozím dotazům. ČSSD přece není v koalici s ODS. Vládou městské části je rada a tam je pouze ODS. Při známém poměru 21 zastupitelů ODS a 15 zastupitelů všichni ostatní, nemohla ČSSD ani jakákoliv jiná strana proti ODS udělat vůbec nic. A to se týká nejen rozpočtu.

Ujišťuji Vás, že není žádná dohoda, že já budu teď něco komunikovat a pak nastoupí jiní. Z ČSSD nehodlám odcházet. Každý volič Prahy 3 má 9 hlasů, jak s nimi naloží je jeho zodpovědnost.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama