Diskuse

Rozšířená verze ankety: Co nám strany chystají? Odpovídá KSČM

Vložit nový příspěvek

Re: vlastnické bydlení je to nejsociálnější

9.10.2010 12:42 vložil chk

Vidím, že komunisté ukazují barvu. Není to tak dlouho, co jeden zastupitel za KSČM (teď si nevzpomenu na jméno, ale moc jich tam nebylo) podpořil petici za privatizaci bytů nájemníkům. A když dojde na lámání chleba, je všechno jinak.
Asi by bylo dobré mít neustále na paměti, že současnou neveselou situaci kolem privatizace z velké části zapříčinila místní ČSSD a její předseda p. Kucián, která byla kdysi ve velké koalici s ODS. Bylo by divné, kdyby velmi příbuzná strana KSČM měla výrazně jiné názory.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: vlastnické bydlení je to nejsociálnější

9.10.2010 13:14 vložil tom

ten komunista, který podporoval privatizaci byl Ing. Ráb. U ČSSD je velmi pikantní, že branili privatizaci, když jejich čelní představitelé si privatizaci pro sebe a své příbuzné prosadili....... Chci věřit, že současná politika ČSSD bude upřímně podporovat privatizaci všem nájemníkům a zároveň přijatelné nájemné pro ty, kteří se nebudou chtít účastnit. Každopádně jedinou hlavní zárukou citlivé politiky bydlení a privatizace je ŽIŽKOV NEJEN SOBĚ.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: vlastnické bydlení je to nejsociálnější

9.10.2010 13:17 vložil chk

Ano, už si vzpomínám.
Mimochodem, když jsem viděl pana Kuciána v tom pořadu Politické spektrum, tak se mi hodně kroutil žaludek. Místní ČSSD je stejná jak místní ODS, jenom možná na ní teď není tolik vidět.
Chce to vést v patrnosti a pokusit se obě tato profláknutá místní uskupení smést z povrchu zemského :-/


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama