Diskuse

Společné prohlášení politických stran a občanských iniciativ v Praze 3 ke komunálním volbám v říjnu 2010

Vložit nový příspěvek

Re: Konečně řádný počïn! Nebo chcete volit VOLYI

15.7.2010 10:43 vložil Michal Kucián

Dobrý den, je to tak, že ČSSD tentokrát oslovena nebyla. Když se jednalo o počet volebních obvodů, tak jsme osloveni byli a reagovali jsme obratem. Nicméně náš názor je, že těhto 7 bodů nelze než podepsat.
Michal Kucián
předseda ČSSD Praha 3


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Konečně řádný počïn! Nebo chcete volit VOLYI

15.7.2010 11:33 vložil Čenda

Jestli to pane Kuciáne nebude tím, že jste tyto body v tomto i minulém volebním období nenaplňovali. Členka ČSSD pí. Oubrechtová je v současnosti předsedkyní kontrolní komise úřadu. Vy sám jste členem několika komisí. Od ČSSD jsme nezaznamenali žádný signál, že by něco na radnici probíhalo špatně. Nebo snad jste v tomto smyslu sdělil svůj nesouhlasný názor voličům přes Radniční noviny nebo příspěvkem zde na kauze3? Vy pouze na tomto marasmu, která v současné době na radnici vládne, tiše participujete. Jistě, papír snese vše tak proč se před volbami trochu nezviditelni, že ....Ale tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu...a dál to jistě znáte...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Konečně řádný počïn! Nebo chcete volit VOLYI

15.7.2010 18:11 vložil chk

Fakt nevím, co byste chtěl podepisovat, pane Kuciáne. Vždyť jste s tou ODS vládli a Vy osobně jste jeden z těch, kdo způsobil současnou neutěšenou situaci s privatizací bytového fondu..... :-/


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Konečně řádný počïn! Nebo chcete volit VOLYI

15.7.2010 19:26 vložil Iont

Každý má právo na omyl a každý může litovat svých činů. Pokud to ČSSD myslí vážně, ať to podepíšou. Zároveň by bylo fajn, kdyby pan Kucián objasnil tu změnu postoje...


Reagovat  Reagovat s citací


Podpis ČSSD

16.7.2010 12:45 vložil Jiří Ptáček

Dobrý den pane Kuciáne!
Jak vyplývá z článku, kontaktovali jsme všechny strany, které s námi (s Kauzou3) v uplynulém roce spolupracovali, resp. jakkoliv komunikovali. Ačkoliv jsme při rozjezdu našeho zpravodaje nabízeli spolupráci všem členům Zastupitelstva Prahy 3, nezaznamenali jsme ze strany zastupitelů za ČSSD žádnou odezvu. Tolik na vysvětlenou, proč jste nebyli aktivně kontaktováni.
Současně ( a opět to vyplývá ze článku samotného) se jedná o otevřený projekt a nebráníme se tedy podpoře dalších signatářů z řad politických stran, které aktivně působí v Praze 3. Prostor tak má i ČSSD.
Ve vašem případě si však neodpustím pár poznámek. Jsem pravidelným návštěvníkem jednání Zastupitelstva. Za uplynulé 4 roky jsem nezaznamenal prakticky žádnou snahu ČSSD prosadit jakékoliv z témat obsažené v tomto prohlášení. ČSSD v roce 2006 získala místa v komisích, výborech i v redakční radě Radničních novin a při hlasování Zastupitelstva s tímto rozdělením jasně vyjádřila svůj souhlas. Když pozoruji, jak zastupitelé za ČSSD pravidelně hlasují v souladu se zástupci ODS, připadá mi, jako by ještě dnes platila vaše koaliční smlouva z let 2002 – 2006. Co by tedy znamenal váš podpis?
Zapojit se do projektu určitě můžete, ale považoval bych za férové, abyste nejprve našim čtenářům vysvětlil tento rozpor.
S nabídkou osobního rozhovoru Vás budu kontaktovat emailem.
S pozdravem, Jiří Ptáček, redaktor KAUZA3.cz


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Podpis ČSSD

16.7.2010 15:15 vložil chk

Děkuji, pane Ptáčku. Napsal jste to i za nás, řadové voliče. Váš pohled na politiku ČSSD v konfrontaci s realitou současné neblahé vlády ODS na Praze 3 je více nežli trefný.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Podpis ČSSD

17.7.2010 07:35 vložil clcl

Také se připojuji k jasnému stanovisku pana Ptáčka. Podpisy ODS, ČSSD a KSČM, součásti současné radnice, by zcela znehodnotily tuto iniciativu.


Reagovat  Reagovat s citací


Vůl tiskový mluvčí

17.7.2010 09:28 vložil Makata

Blbec Sotona bere skoro sto litrů za blekotání a psaní canců pro hurdu, to už je vážně moc!
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-domaci-politika/139190/skandal-mluvci-prahy-3-bere-az-95-tisic-mesicne.html


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama