Diskuse

TOP 09 v Praze 3 předložila ODS návrh koaliční smlouvy

Vložit nový příspěvek

Re: co k tomu dodat?

2.11.2010 13:13 vložil Iont

Ano, pokud to tak skutečně dopadne, pak je ten vulgarismus skutečně vhodně zvolený. To mohla TOPka říci před volbami, že jako hlavního koaličního partnera preferuje ODS. To by bylo férové. Takhle je to podraz.

Zajímalo by mě, kolik lidí z místní TOP bylo pro ODS a kolik pro koalici třeba s ŽNS. Tajně tedy doufám, že to nebylo jednomyslné rozhodnutí...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: co k tomu dodat?

2.11.2010 14:34 vložil Pavel

stačí trošku intuice a číst mezi řádky. Přeci po tom, co předvedla paní Hujová zde a v diskuzi na Olšance před volbama muselo být každému jasné, že je to Béčko ODS s asociálním programem.

Polovina gaučáků nejde k volbám a z té druhé poloviny má velká většina prachmizerné znalosti byť jen programů stran. Pak společně nadávají po Kauflandech při rozvaze, zda koupit 2 nebo tři rohlíky. Dokud chudí pražáci považující se dokonce za vyšší střední vrstvu neskončí pod mostem, bude to pořád dokola stejné.

Měla by se zavést volební povinnost, aby kolektivisticky jednající angažované mocenské elity nemohly tak snadno přehlasovat individualisticky rozdrobené široké vrstvy. Tedy opak toho, co chtějí někteří lotři, vzít určitým skupinám volební právo, ale naopak aby byla povinnost volit, tak jako je to v některých jiných zemích. A samozřejmě zručit diskriminační kvoty a dělení okrskůReagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama