Diskuse

TOP 09 v Praze 3 předložila ODS návrh koaliční smlouvy

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Defenestrace

3.11.2010 13:05 vložil Henry

Hezký příspěvek. Napadá mne pár otázek:

Z čeho usuzujete, že tu všichni kopou za ŽNS? Dost o tom pochybuji, i když je tu logicky hodně těch, kteří takové sympatie neskrývají po tolika letech vlády modré strany

ŽNS, pokud vím, není jen o cenách bytů, ale i o mnoho dalších věcech, které nechce TOP řešit. Zejména, pokud půjde do koalice s ODS. Například mafiánské způsoby ODS na radnici a plno dalších, Nebo Vám se líbí, jak se k občanům chovali v minulých letech? Pokud vím, tak ŽNS se staví proti Hurdystánu. to je mnohem širší pojem, než privatizace (a ta je mnohem širší pojem než vysoké ceny). :)

TOP je pravicovou stranou, přirozeným partnerem je pro ni ODS. Skutečně si to myslíte? Je to možné. Mohu Vás ale podle posledního vývoje s klidem ujistit, že pro ODS není přirozeným partnerem TOP09. Stačí se podívat na magistrát hl. města. Skutečně si myslíte, že jsou si tyto dvě strany souzeny? Že se hraje na pravici a levici? Nebo je to spíše o účelových koalicích s tou stranou, která nebude dělat problémy a nechá ODS všechny důležité ovladače na veřejné penězovody?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Defenestrace

3.11.2010 13:20 vložil maník

Máte pravdu, že ODS se stále chová arogantně i vůči momentálně "silnější" TOP09 (tedy pokud jde o Prahu) přesto je to stále přirozený partner poněvadž SZ a KDU opravdu tím partnerem nesjou, zejména pak SZ, jejímž představitelem na Praze 3 je pan Stropnický, což jak víme, je radikálně levicovoekologickým člověkem, který staví mnoho svých tvrzení na lžích a podvodech (viz globální oteplování). Nepochybuji o tom, že je potřeba dbát na ekologii a podporovat ekologické projekty, ale to co předvádí někteří členové SZ v čele s p. Stropnickým je na mě moc.
Já sám jsem obyvatel Prahy 3 a mnoho věcí mi vadí, ale také znám pár lidí z ŽNS a těm jde zejména o cenu bytu, nikoli o nějaký "hurdystán." Pokud Vím z programu, tak TOP09 chce řešit spoustu problémů, ale pokud víte o některém, který nechce řešit, tak ho napiště, ale co jsem měl možnost si promluvit + volební akce, tak chce: otevřenou, transparentní politiku na Praze 3 vč. kontroly a přehodnocení vůči dosazování do různých rad podniků v majetku Prahy 3?
Jak jsem psal, nechme je tak rok a pak se uvidí. když se nic nezmění, pak bude rozčilení na místě. Ale já jako volič bohužel nevidím moc velký rozdíl mezi Stropnickým a Hurdou. Oba zastávjí radikálnost a zkašenost akorát na opačných koncích. Nechci Hurdovu podnikatelskou frakci ani Stropnického socialistickoekologickou frakci.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Defenestrace

3.11.2010 14:05 vložil Kardinál

Dobrý den,
pan Stropnický je možná radikál, ale povězte mi, v čem spočívá jeho zkaženost? Navíc on je pouze 1/8 ŽNS.

Naopak ODS v Praze 3 vyslala do zastupitelstva samé známé tváře. Až na jedinou vyjímku to jsou lidé, kteří se systematicky podíleli na budování Hurdova impéria. Většina z nich byla za odměnu placena v dozorčích orgánech a představenstvech pěti nechvalně známých obecních akciovek. Slíbená očista se na trojce nekonala. A jak to vypadá, tak to zase projde.

Nezlobte se na mě, ale TOP09 se v Praze 3 chová naprosto nepochopitelně. Lidé tu ODSce dali nejhorší výsledek z celé Prahy.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Defenestrace

3.11.2010 14:20 vložil Henry

Ano, to není bez zajímavosti. ODS skutečně na Praze 3 získala jeden z nejhorších výsledků v Praze. Co je tristní, že i s tímto výsledkem má zase možnost vládnout! Jsou jiné části Prahy, kde ODS dosáhla lepšího výsledku a vládnout tam nebude. Není to dostatečně vypovídající a varující?
Jak jsem zmínil už dříve - zapomeňme už jednou provždy na pravici a levici. Jsou jen politici, kteří chtějí pracovat pro občany a politici, kteří pracují jen pro sebe a svoje kamarády. Zde cítím podstatný rozdíl mezi Stropnickým a Hurdou.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama