Diskuse

TOP 09 v Praze 3 předložila ODS návrh koaliční smlouvy

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Defenestrace

3.11.2010 13:20 vložil maník

Máte pravdu, že ODS se stále chová arogantně i vůči momentálně "silnější" TOP09 (tedy pokud jde o Prahu) přesto je to stále přirozený partner poněvadž SZ a KDU opravdu tím partnerem nesjou, zejména pak SZ, jejímž představitelem na Praze 3 je pan Stropnický, což jak víme, je radikálně levicovoekologickým člověkem, který staví mnoho svých tvrzení na lžích a podvodech (viz globální oteplování). Nepochybuji o tom, že je potřeba dbát na ekologii a podporovat ekologické projekty, ale to co předvádí někteří členové SZ v čele s p. Stropnickým je na mě moc.
Já sám jsem obyvatel Prahy 3 a mnoho věcí mi vadí, ale také znám pár lidí z ŽNS a těm jde zejména o cenu bytu, nikoli o nějaký "hurdystán." Pokud Vím z programu, tak TOP09 chce řešit spoustu problémů, ale pokud víte o některém, který nechce řešit, tak ho napiště, ale co jsem měl možnost si promluvit + volební akce, tak chce: otevřenou, transparentní politiku na Praze 3 vč. kontroly a přehodnocení vůči dosazování do různých rad podniků v majetku Prahy 3?
Jak jsem psal, nechme je tak rok a pak se uvidí. když se nic nezmění, pak bude rozčilení na místě. Ale já jako volič bohužel nevidím moc velký rozdíl mezi Stropnickým a Hurdou. Oba zastávjí radikálnost a zkašenost akorát na opačných koncích. Nechci Hurdovu podnikatelskou frakci ani Stropnického socialistickoekologickou frakci.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Defenestrace

3.11.2010 14:05 vložil Kardinál

Dobrý den,
pan Stropnický je možná radikál, ale povězte mi, v čem spočívá jeho zkaženost? Navíc on je pouze 1/8 ŽNS.

Naopak ODS v Praze 3 vyslala do zastupitelstva samé známé tváře. Až na jedinou vyjímku to jsou lidé, kteří se systematicky podíleli na budování Hurdova impéria. Většina z nich byla za odměnu placena v dozorčích orgánech a představenstvech pěti nechvalně známých obecních akciovek. Slíbená očista se na trojce nekonala. A jak to vypadá, tak to zase projde.

Nezlobte se na mě, ale TOP09 se v Praze 3 chová naprosto nepochopitelně. Lidé tu ODSce dali nejhorší výsledek z celé Prahy.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Defenestrace

3.11.2010 14:20 vložil Henry

Ano, to není bez zajímavosti. ODS skutečně na Praze 3 získala jeden z nejhorších výsledků v Praze. Co je tristní, že i s tímto výsledkem má zase možnost vládnout! Jsou jiné části Prahy, kde ODS dosáhla lepšího výsledku a vládnout tam nebude. Není to dostatečně vypovídající a varující?
Jak jsem zmínil už dříve - zapomeňme už jednou provždy na pravici a levici. Jsou jen politici, kteří chtějí pracovat pro občany a politici, kteří pracují jen pro sebe a svoje kamarády. Zde cítím podstatný rozdíl mezi Stropnickým a Hurdou.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama