Diskuse

TOP 09 v Praze 3 předložila ODS návrh koaliční smlouvy

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Defenestrace

3.11.2010 14:31 vložil lída

Také by mě zajímalo, jak jste přišel k té ceně 3000 :-). Pokud vím, tak ŽNS o konkrétních cenách nikdy nemluvilo, navíc program se věnuje mnoha tématům a je určitě propracovanější, než program TOPky. Doporučuji k prostudování zde: http://www.zizkovnejensobe.cz/volby/index.php/volebni-program.html.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Defenestrace

3.11.2010 15:05 vložil maník

já si prostudoval všechny programy (tedy vyjma ČSSD a KSČM) a stojím si za tím, že program ŽNS je z 90% program SZ a KDU a ten zbytek (což bylo také hlavním tahákem) je cena bytů. Vždyť veškeré debaty se točily o ceně bytů nikoli o tom, jak ta privatizace probíhala (nebo jen minimálně). 3000,- za metr jsem slyšel od jednoho člena ŽNS, ale veřejně to nebylo. Navíc, co si mám myslet pod tím, že Stropnický a ŽNS mají ve svém programu, že chtějí napravit křivdy minulé privatizace? to jako že chtějí vrátit peníze lidem nebo co jako?
No, je pravda, že taktéž nejsem nadšen z Hurdy a některých dalších za ODS,ale pravda zase je, že dostala i tak ODS více hlasů, než ŽNS (byť jen o cca procento), takže voliči dali najevo svou vůli. Zajímalo by mě, jak by volby dopadly, kdyby tu nebyl ten průser s byty. Osobně si myslím a stojím si za tím, že právě problematika bytů, tedy spíše problematika výše cen bytů, byla hlavním důvodem silné pozice SZ a KDU, které dobře věděli, že je nutné se přidružit a spojit s ŽNS, jelikož jim z toho něco politicky kápne. No, řekl bych, že kdyby TOPka nebyla, tak by ODS dostala podstatnou část jejích hlasů, takže......
Myslíte, že Stropnický chce něco dobrého pro lidi? Přečtěte si jeho názory a prostudujte jeho minulost. Je stejný jako Hurda. Rozdíl je jen v tom, že Hurda kope za sebe a svůj podnik případně jiné podnikatele, zatímco Stropnický chce "zničit" civilizaci, soukromý vlastnictví a podporuje ekoteroristy jako je Greenpeace apod. Nevím co je horší, ale raději žít ve světě ovládáne podnikateli než ve světe ovládáné ekoteroristy.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Defenestrace

3.11.2010 15:21 vložil Pavel

myslím, že píšete o věcech o kterých toho moc nevíte. Problém nebyl jen s cenama, ale i s netrasparentností a téměř dotálním informačním embargem, či snůškou slibů a lží. Nikdo krom úzkého okruhu kolem Lochmanna a kamaradů nevěděl a doposud často ani neví, zda jeho byt půjde do privatizace, kdy a za kolik. Až pod tlakem začala radnice teprve zveřejňovat nějaké kusé informace. To té doby to byl nedobytný hrad. I tak byl způsob zařazování domů do privatizace vrcholně netransparentní opředený různými podivnostmi. Nepřijde vám komické a vrcholně nestoudné, že první dům zařazený do privatizace byl právě ten Lochmanův Slezská 70? Slušná nenažranost od předsedy privatizační komise ............


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Defenestrace

3.11.2010 15:30 vložil Henry

Výsledky voleb bych sem netahal. Abyste totiž zjistil, jak si strany skutečně stojí, musel byste jejich volební výsledky vydělit náklady na kampaň. Pak byste zjistil, že zatímco ŽNS investovala do kampaně minimum peněz a má prakticky stejný volební výsledek jako ODS, která v těchto volbách investovala nesrovnatelně (a to v řádech sto a více násobků) více, je spontánní zájem voličů na Praze 3 o ODS prakticku mizivý. Proto je pochybné, že by tu měla vládnout. Howgh..


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Defenestrace

3.11.2010 15:41 vložil maník

nemohu s Váma souhlasit, jelikož výsledek je výsledek a to, že někdo investoval méně nebo více, je irelevantní. Navíc, když se podíváte pořádně na jednotlivé volební okrsky, zjistíte, že ve dvou ze čtyř měla ŽNS velký počet hlasů zatímco v těch druhých měla cca 15 - 17%. Je zajímavé, že ty lepší okrsky jsou ty, co byly postiženy privatizací, zatímco okrsky, kde privatizace nebyla na pořadu dne ŽNS nezaznamenala bůhví jaký výsledek. Takže, volební vítěz je TOP a ta si rozhoduje s kým půjde. Neznám a nevím, jaký návrh ODSce předložila, ale pokud se rozhodla s ODS tak je to zcela regulérní a obě strany dohromady mají důvěru většiny obyvatel Prahy 3 takže mluvit o nějaké zradě atd. nelze mluvit.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Defenestrace

3.11.2010 16:43 vložil tom

Na tyto nepravdy se sluší reagovat. Pokud byste četl program ŽNS, pak tam byla, kromě současné slevy 20% při platbě do 6 měsíců i další sleva 20% pokud se nájemník zaváže byt po určitou dobu neprodat. Tedy ceny stále nejvyšší v Praze, ale již se blížící cenám obvyklým, za které je privatizováno. Nechápu vaši motivaci psát tu takové nepravdy.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama