Diskuse

V Praze 3 uzavřela koaliční smlouvu vítězná TOP 09 s ODS

Vložit nový příspěvek

Zeptali jsme se

20.12.2010 10:49 vložil Miroslav Ottomanský

Zeptali jsme se pražských umělců, co by řekli na to, kdyby se starostou Prahy 3 stal Matěj Stropnický? A oni na to: Jasná páka
http://www.youtube.com/watch?v=szjcmtjtAYs&feature=related


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Zeptali jsme se

20.12.2010 12:39 vložil volič

...Bůh ochraňuj tuto krajinu.


Reagovat  Reagovat s citací


Tak konečně jste se spojily!

16.12.2010 11:43 vložil Nestačil jsem se divit. Proklaté spojení TOP a ODS

Nechápu jak je možné uzavřít smlouvu o vládnutíé na řadnici MČ Praha 3 s dinosaury ODS, zvláště oceňuji, když stejní lidé, zvolení do zastupitelstva Prahy 3 a zastupitelstva hl. města Prahy (ss. Pecha a Hurda), kteří si na velké radinici s TOP 09 vytírají prd.. el a na Praze 3 si rádi budou rozdělovat posty radních uvolněných a neuvolněných a navíc různé lukrativní měsíční odměny za "válení" se v a.s. městské části 3.
Opravdu TOP 09 na MČ 3 přineslo toto spojení koryta? Rýsovala se tu možnost protiODSácké koalice- vždyť se i na vládní úrovni ukazuje korupční chování jejich exponentů! A což takhle na Praze 3 uskutečnit forenzní audit SKM Praha3 a veškerých veřejných zakázek! TOP 09 čiňte , už je čas, jinak zklamete důvěru občanů, kteří Vám v naivitě svěřili výkon zastupitelských práv! Lotrů (a především z OVRODS )máme stále přehršel!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Tak konečně jste se spojily!

16.12.2010 16:36 vložil Mgr. šmíd

Považuji zvolení Pavla hurdy ve volebním obvodě 7-takhle si svině z ODS rozparcelovali Prahu, aby se zase vrátili do řízení hl. města za volební podvod! To, že se kolem tohoto lotra-kmotra něco děje je již pro Źižkováky normální. Podvody, korupce, vše má svůj řád- politickým pokrytím (politici se kryjí jako feny!) Podvody typu Akropolis, granty k vytunelování veřejných peněz, vše je pro tuto modrou společnost normální! A až naserou pořádně lidi ať se nediví. Nevzdělaní, ale mocní kmotři! Nebudu se ani divit, až bude lotrkmotr kandidovat do senátu za modráky! Lépe by mu slušely tepláky!


Reagovat  Reagovat s citací


achjo

10.11.2010 23:28 vložil Stepan

tak tohle jsem tak trochu necekal, nejradsi bych ten hlas TOP09 co jsem jim dal do magitratu vzal zpatky, je videt ze na zizkove se asi nikdy nic nezmeni, hurdova monarchie tady zrejme bude fungovat jeste po mnoho let.... to uz bych tu snad radsi videl komunisty s CSSD, alespon by byla nejaka zabava.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: achjo

11.11.2010 09:07 vložil Josef

...bez komentáře:

Proč je nutná změna na komunální úrovni? Protože je nutné strom léčit od kořenů!

Při hodnocení nesrovnalostí, vzniklých činností stávajících členů zastupitelstva MČ Prahy 3, je zapotřebí postupovat objektivně a racionálně; odstraňovat pochybení nekompromisně a hospodárně. Jsem přesvědčen, že řada rozhodnutí zastupitelstva jsou rozporuplná a nikoli v souladu se zájmy všech obyvatel Prahy 3. Takovéto chyby považuji za fatální, i s ohledem na fakt, že členové zastupitelstva zastávají především veřejnou funkci.

Posláním člena zastupitelstva je vyvíjet maximální úsilí pro nalezení řešení konkrétních problémů městské části a jejich rychlá a efektivní realizace. Do budoucna je nadále nepřijatelné, aby jakákoli činnost zastupitelstva byla netransparentní a utajovaná, neboť nelze pominout skutečnost, že jde o činnost veřejnou a pro veřejnost, přinášející užitek všem a ne pouze některým jednotlivcům.

Hlavním úkolem nového zastupitelstva bude se maximálně otevřít obyvatelům Prahy 3, více naslouchat jejich potřebám, více pro ně pracovat a více zracionalizovat a zefektivnit praktickou realizaci zvolených řešení. Bude nutné provést nezbytnou reorganizaci a nebát se inovací.

Mgr. Simeon Popov, kandidát do zastupitelstva MČ Praha 3

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jsem rodilý Žižkovák. Zaujatým, svým věkem ovlivněným pohledem jsem pozoroval a pozoruji dění kolem sebe. Postupně jsem začal rozeznávat více a více aspektů majících vliv na spokojený život. Bohužel, jsem nucen konstatovat, že zajímá-li se o ně někdo více, příliš důvodů ke spokojenosti nemá.

Nejvíce na mě působí okolí, kde trávím největší část života. Tedy Žižkov. Nemůže mi být lhostejné, pokud reprezentant někoho, koho jsem bláhově volil, naprosto bezostyšně a proti veřejnému zájmu likviduje udržované zelené plochy, někdy i s pietním místem. Příklad? Parčík u ulic Kunešova a Nad Žižkovskou vozovnou, u bazénu Pražačka, který vedení radnice za prodalo „za hubičku“ neprůhledné a.s. za účelem výstavby luxusního bytového domu.

Podobných příkladů by se našlo více. Sama se nabízí oblíbená otázka „cui prodest?“ neboli komu to slouží? Voličstvu ne. Zřejmě tedy vlastním kapsám zainteresovaných. Opravdu chceme takovéto pohrdání názorem obyvatel dále snášet? Já tedy rozhodně ne. Blíží se jedinečná možnost svůj názor vyjádřit. Blíží se komunální volby. Každý, komu na tom, kde a jak žije, záleží, by měl volit tak, aby nebyl za pár let rozčarován, cože to radnice provádí.

Jan Vokál, kandidát do Zastupitelstva MČ Praha 3

> ------------ Původní zpráva ------------
> Od: Martin Dlouhy <martin.dlouhy@gmail.com>
> Předmět: Re: Prohlášení politických stran a TOP09 Prahy

> Datum: 12.7.2010 12:40:26
> ----------------------------------------
> Dobrý den,
>
> to že se TOP09 nepřipojila neznamená ještě nesouhlas s prohlášením.
> Spíše jde o to, že jako zřejmě nejmladší politický subjekt ještě nemáme
> dokončený program pro Prahu 3, zatímco pro ostatní subjekty jde 4 roky
> politických bojů. A tak vznikly pochyby, zdali se v takové situaci veřejně
> zavazovat k čemukoliv, když to není možné vyhodnotit souhlas vzhledem ke
> schválenému programu.
>
> Doc. Martin Dlouhý, TOP09


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: achjo

12.11.2010 10:30 vložil Tomův deník

Překopírovanému příspěvku pana Martina Dlouhého vůbec nerozumím.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: achjo

14.11.2010 18:11 vložil EWCZ

Ze jste to necekal? To jste asi pekny politicky naivka... TOPka na Pze 3 byla narychlo schrastena prave pro tento ucel, aby vychytala hlasy "pravicovych" nespokojencu a zachranila je pro pokracovani Hurdistanu.
Povedlo se, co?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: achjo

14.11.2010 22:43 vložil Pražan odjinud

Ono tak černobílé nebude. Tipoval bych to asi tak, že vzhledem k rychlosti, v jaké buňky TOPky vznikaly, mohly vznikat dost různorodé, podle toho, kdo se v daném místě chopil iniciativy. Lze se tedy domnívat, že pokud se našel někdo předvídavý v ODS na P3 ve správnou chvíli (já nevím, kdy TOPka na P3 vznikla, ale pokud to bylo krátce před komunálními volbami...), klidně se mohl o místní buňku TOPky "postarat". Ale většinou dává ODS v městských částech přednost ČSSD před TOP09.


Reagovat  Reagovat s citací


koalice

10.11.2010 18:22 vložil Pavel

Tak se nic nemění.... trochu je to podraz na voliče, kteří chtěli změnu. Ti, co se zklamali ODS a volili TOPku prohráli stejně jako voliči opozice. Je to neuvěřitelné, ale je to tak. Je mi nás líto......... Pavel.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: koalice

10.11.2010 21:25 vložil Tomův deník

Dneska jsem potkal Matěje Stropnického, vypadal jako že ještě není vše ztraceno. Je to možná bláhový snílek, ale takových by na světě mělo být alespoň tolik jako tunelářských realistů.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: koalice

11.11.2010 10:09 vložil Jan Vlček

Tak bláhový snílek by asi to politiky chodit neměl, i když já si to tedy o M.S. rozhodně nemyslím. Ale asi nebuďme překvapeni, hold žijeme na vzdáleném ostrově Praze..tak vzdáleném zbytku republiky, tvoří ho spousty malých ostrovů, kde panuje oligarchie vládců a trošku naivita voličů. Prostě je to předpokládaný hnus..
Třeba jako tento: http://web.volny.cz/noviny/z-domova/clanek/~volny/IDC/147939/jancik-se-stal-mistopredsedou-predstavenstva-prazske-energetiky-.html


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama