Diskuse

Jste občané II. kategorie aneb nejste našimi voliči, vzkazují pražské radnice.

Vložit nový příspěvek

Vrchol znechuceni

18.2.2008 22:47 vložil lalala

Krome toho, ze se porusuji zakladni prava obcana na zivot, dochazi k dalsimu protipravnimu jednani. Pokud se zamyslime nad tim, ze mesto prodava parkovaci karty, ktere ovsem svemu majiteli negarantuji sluzbu, kterou si zakoupil, tzn. ze negarantuji parkovani pred vlastnim domem, pak zde uz jde o dosti zavazne provineni proti zakonu, lidove nazyvanemu podvod a zlodejna.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Vrchol znechuceni

19.2.2008 10:24 vložil jan

Další negativa, kromě omezování osobní svobody, nám radnice snížila cenu našich nemovitostí. Kdo si koupí byt, když má na krku balvan parkování a nesvobodu pohybu i po Praze 3.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Je to celkem v pohodě

19.2.2008 12:56 vložil Martin

Neni zas tak velkej problem vysvětlit majiteli baraku že když nenapíše zaměstnancům papir na trvalej pobyt že se firma odstěhuje. :) no a všihni jsou happy, Praha má nového obyvatele za kterého dostane příspěvek od státu, manželka má kde parkovat.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Je to celkem v pohodě

21.2.2008 09:54 vložil nex

a ty si upadl na hlavicku ne? co kdyz bydlis v jine mestske casti, ja napriklad na praze 2. to mam budu mit dva trvale pobyty? nebudu moct parkovat pred domem,ale za to muzu nechat auto pred praci. chtel jsem koupit parkovaci kartu na prahu 3,ale nejsou ani poradova cisla. docela me dostala odpoved strazniku. jo to musite prijit driv, lidi tady cekaji na listecky uz od 6 od rana a to otviraji v 8. par idiotu na radnici si vymysli karty, neni schopno zajistit jejich prodej,ale vsude hrde banda parchantu hlasi jak udelaji NULOVOU TOLERANCI. meli by si nejdriv zamest pred vlastnim prahem.at zajisti poradne prodej a pak vyrvavaji.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Je to celkem v pohodě

21.2.2008 14:58 vložil Martin

z Prahy 2 na prahu 3 je to kousek můžeš si udělat pěknou procházku.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Je to celkem v pohodě

27.3.2008 16:46 vložil sojak

pha 3 konči na jarove pane prochazko


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Vrchol znechuceni

19.2.2008 11:12 vložil Pepa

Lepší termín je zákonem vybírané výpalné.Odvody z našich daní jim totiž už nestačí.Navíc kdo si myslíte,že vlastní odtahové služby-můžete hádat.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Vrchol znechuceni

25.2.2008 15:51 vložil SantaLuck

Teď by mě zajímala věc, jak by řešili strážníci to, že auto zde stát bude a za oknem bude trojúhelník a nápis "porucha". Vždyť se také může za jízdy s vozidlem něco stát - špatně bude ukazovat palivoměr a dojde benzín anebo závada na motoru.... bez milosti by toto vozidlo zcela jistě k jejich spokojenosti odtáhli!!!
Pokud zde zastavím, že budu muset opravdu odběhnout domů, kdo je nemocný anebo se stal nějaký úraz a pustím výstražné blikačky, tak jsem zvědav, jak se pánové z Magistrátu poperou s výkladem "krajní nouze" dle tr. zákona, pokud mi vozidlo v tuto dobu, kdy je parkování omezeno - odtáhnou! Může se také stát, že řidič bude mít akutní střevní potíže a bude si muset opravdu někam odskočit...
-------------------
Tento systém se ještě musí vypilovat ke spokojenosti všem!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Vrchol znechuceni

27.3.2008 17:13 vložil Juergen

Dobry napady:-)Budem to riskovat vysledky pišem tady


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Vrchol znechuceni

29.2.2008 20:30 vložil Honza

Co negarantuji parkovani pred domem ... doposud jsem pred domem parkovat mohl. Ted mi tam udelali jednu casovou zonu, na parkovisti druhou a ja budu muset za penize za kartu parkovat po vedlejsich zapadlych ulickach, kde se budu bat, aby se autu pres noc nic nestalo - tam jsou totiz parkovaci zony pro mne. Pred barak nebudu smet!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama