Diskuse

Kauza3 se připojila k prohlášení \"Vraťte nám stát!\"

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: privatizace za predrazene ceny na P3

29.4.2012 18:47 vložil Simeon Popov

Dobrý den,
pokud vycházíme z posledního ZMČ Praha 3, tak se cena za m2 bytové jednotky pohybovala kolem 18tis. Kč. Jinak je cena mezi 16-18tis. Kč v období let 2010 a 2012. Zda se v minulosti na Praze 3 prodávali bytové jednotky za vyšší nebo nižší ceny, by bylo o to významnější, pokud by ekonomika byla neměnná, tj. neustále nedocházelo ke změnám a rovněž jsou zde i další aspekty (poloha objektu, stav, apod.). Nevím, co se zde snažíte prokázat, že zastupitelský sbor MČ Praha 3 okrádá nájemníky ? Pokud jste přesvědčený, že znalecké posudky jsou nesprávné nebo dokonce zmanipulované a máte pro své tvrzení důkazy, pak je stačí pouze předložit. Chci Vás upozornit, že soudní znalci nejsou ledajací odborníci a pokud chcete jejich výsledky (posudky) zpochybňovat, tak byste měli mít pádné a relevantní důkazy. Omlouvám se, ale nevím, o co Vám konkrétně jde, takže nejsem schopen Vám konkrétněji odpovědět


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: privatizace za predrazene ceny na P3

30.4.2012 12:36 vložil chk

Pane Popove, musím bohužel konstatovat, že Vaše odpovědi jsou naprosto zavádějící. Docela by mě zajímalo, zda se z vaší strany jedná pouze o obecnou neznalost, nebo o záměrnou demagogii.
Pokud se zajímáte o mou odbornost: ano, jsem inženýr.
Pokud se týká mé anonymity zde v diskusi, vychází jednoznačně z toho, že jsem pouhopouhý občan, nikoli politik, ani člen politické strany či občanského sdružení, nebo jako pan Konvička "vydavatel" internetového média. Tudíž má identita je ostatním čtenářům tohoto diskusního fóra jaksi... k ničemu. Ovšem již před časem jsem Vám na tomto místě nabízel, že budete-li mít zájem, rád Vás navštívím ve Vašem úřadě a jako obyčejný občan a volič registrovaný na Praze 3 si s Vámi o těchto problémech popovídám. Na to jste ovšem tenkrát nereagoval.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: privatizace za predrazene ceny na P3

1.5.2012 08:52 vložil Simeon Popov

Dobrý den,
bohužel si asi doopravdy nerozumíme. Já se nesnažím něco zastírat nebo zkreslovat. To, že jste Ing. ještě neznamená, že rozumíte stavbám, můžete být např. ekonom. Já jsem Mgr. a nejsem lékárník nebo pedagog.
Ikdyž jste "obyčejný" občan, tak evidentně na Vašem názoru záleží a mělo by ! Mít jméno je jedinečné, umožňuje nás identifikovat, čímž nejsme pouze součástí nějaké neurčitého davu. Minimálně, kdybychom se setkali na Praze 3, tak se dokážeme poznat, určitě Vás nebudu oslovovat pane chk ... Se setkáním nemám určitě problém a pokud se pamatuji, tak jsem na Vaši výzvu reagoval. Pro jistotu ji ovšem zopakuji, kancelář nebo úřad nemám, jsem neuvolněný zastupitel a ani nejsem zástupce starostky, takže můžu nabídnout pouze místní pohostinství, tj. setkání např. nad pivem.
Přeji hezký den !


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama