Diskuse

Válečné zločiny ve škole „Na Pražačce“ (5. – 8. května 1945)

Vložit nový příspěvek

dokument

5.5.2009 11:03 vložil Michal Vronský

Chci Vás jen upozornit, že ke květnovým událostem na Pražačce se věnuje dokument Za každým pomníčkem příběh. Možná ho budou v rámci letošní vzpomínky dávat v televizi.

A dále mám prosbu... Určitě máte doma staré fotografie, kde jsou květnové události v žižkovských ulicích zachyceny. Podělte se prostřednictvím Kauzy s ostatními... Určitě nebude problém fotografie naskenovat.


Reagovat  Reagovat s citací


Proc?

5.5.2009 01:32 vložil Bob1

Prilis nechapu, proc media te nackovske sebrance venuji tolik prostoru. Je to hit posledni doby. Nazory sasku z Delnicke strany slycham z verejnopravnich medii casteji, nez nazory vsech ostatnich mimoparlamentnich stran dohromady. Kolem kazdeho jejich setkani okamzite vznikne velkolepy humbuk a sjizdeji se sem tisice policistu. Ve vysledku se pak sejde jen nekolik desitek holohlavku. Prave o tenhle medialni humbuk oni stoji. Cim vice se o nich bude psat (klidne i negativne), tim spise budou nekdy predstavovat nejake riziko.
Jednou jsem byl svedkem jejich akce. Pruvodu rvoucich holohlavcu prihlizela nekolikanasobne vetsi presila novinaru a policistu. Do haje proc?


Reagovat  Reagovat s citací


víte jaký je rozdíl mezi nacisty a nacionalisty?

5.5.2009 00:54 vložil Karl

Očividně ne.Tak se informujte. mainstreamová a levicová media vám ale odpově´d nedají.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: víte jaký je rozdíl mezi nacisty a nacionalisty?

5.5.2009 01:39 vložil chk

A Vy jste nacista, nebo nacionalista? A není to tedy vlastně jedno.....? :-)


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama