Bellu, jeho 2 byty a co je a není " mediální kravina " -

Reakce na příspěvek

Bellu, jeho 2 byty a co je a není " mediální kravina " -

28.10.2018 17:01 vložil ANNA

Přála bych si, aby se tady někdo přidal a pověděl co ví .
Zatím bych jen panu Konvalinkovi zde chtěla říct toto:
Pane Konvalinko, já nějak nepobírám, co vlastně chcete, na čí straně jste a jak jste vůbec tedy volil.
Proto Vás vyzývám k vysvětlení Vašeho postoje k sauně Bellu a taky k tomu, abyste mi , prosím, vysvětlil co si mám představit pod tím, že cit." ... Bellu odkláněl peníze na pochybné studie svým kamarádům..."
Pane Konvalinko,
Bellu je jako politik směšná figura a sauna za to nemůže.
Ale ta sauna , která se Vám ! jeví jako prkotina, resp. cit.: " mediální kravina " je jednoznačně a bez řečí ! zneužívání jeho pravomocí a amorálního zneužívání jeho postavení, protože řada běžných občanů se potom bojí cokoli říct proti takovým , kterým je vše " jako " dovoleno.

Byt, který má v Lupáčovce spadá do památkové zóny a tam se hlídá i střecha.Kde má Bellu povolení od Magistrátu a památkářů?
Chcete mi říct, že nějaký frajírek, co přišel na radnici " dělat " kulturu ho mít nemusí?Chcete mi říct, že člověk, který přišel dělat kulturu netuší, jaké jsou postupy v památlkové zóně?Chcete mi říct, že člověk, který dokonce myslel až tak vysoko, že do Parlamentu a když tam neuspěl, tak aspoň do Magistrátu ( kde neuspěl taky ) si může ze zákonů dělat trhací bloček?Chcete mi říct, že si kdokoli s nějakou funkcí může na střeše postavit kurník , chatrč, saunu a Vy budete ten poslední, kdo do toho můžete mluvit?

Ano, sauna je případ, ne že ne ! A dozajista je to i případ na přešetření, protože kde na 2 byty Bellu před lety ( je mu 31 ) vzal ? Leda by dědil. Protože člověk, který vstoupil před 4 lety do politiky ( a honem se jako vzdal kontaktů na Hurdu) si ve svých letech normálně nemohl na ten byt v Lupáčovce vydělat.
Tak jaké vlastně bylo to jeho " výběrové " řízení, kterým ten byt získal a za kolik ?

Jak získal ten 2. byt na Želivárně nevím.

Myslím, že ODS + ten Bellu spolek by na nějaký čas neměl mít právo na peníze občanů sáhnout! A tím je myšleno na rozpočet a rozhodování co kam dát.



antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

Re: Re: Re: Klukovská léta

Oprava: vdala ne bála
pokračování

Re: Re: Re: Klukovská léta

Oprava: vdala ne bála
pokračování

Re: Re: Klukovská léta

Do Nakvasove ulice jsem se bála v roce 1967, kde rodiče mého muže měl domek a provozovali květinářství. Za námi žil herec Stanislav Neumann, jehož dům tam stojí dodnes. My ostatní ...
pokračování

Většinu roku neprší, ale občas i sněží, mrzne a padají trakaře.

Podle dat ČHMÚ v Praze je ročně 80-120 dnů s deštěm nad 1 mm, 40 - 100 dní se sněhem a 20 - 42 dní s celodenním mrazem, ale jen 40 - 50 jasných dní. Každé kryté schody a ...
pokračování

Máte zájem o nebankovní půjčku?

Nabízím finanční pomoc pro občany České republiky. Zajistím půjčku pro vaše potřeby za skvělých podmínek. Financování je ze soukromých zdrojů a není prověřeno majetkovými ...
pokračování