Drogové doupě v Bořivojově ulici

Reakce na příspěvek

Re: A co jako?

23.3.2018 15:36 vložil Potizista

Bydlím ve vedlejším domě a vím o čem mluvím... Zkuste přijít, dát obsluze 500 Kč a chtít plechovku Jumex, dostanete zpět 50 Kč a k tomu pytlík a plechovku. Takže si ty reakce o stupidní diskuzi nechte :-)
A s ohledem na to, že kolem každý den ráno i večer chodím, tak mohu s klidnou duší, bez jakéhokoliv očerňování říct, že nepořádek souvisí přímo s tímto podnikem.
Osobně proti marihuaně až tak moc nemám a je mi jasné, že to souvisí i s protikuřáckým zákonem. Předtím se totiž v klidu konzumovalo uvnitř a nezpůsobovalo to takový hluk, nepořádek a komplikace v okolí.
Ten nepořádek, který kolem hosté šíří je ale neuvěřitelný a nemluvím o tom, že je zde pravidelně i nezvraceno (tedy někteří hosté to dokáží "odnést" až třeba před přilehlé kadeřnictví, nebo naproti, ale rozhodně jde o hosty tohoto podniku). Je mi jasné, že se to netýká všech hostů a veškeré obsluhy, ale rozhodně se dá říct, že když tu tento podnik nebude, prostředí se zlepší. Například odklízet prázdné plechovky a petky z parapetů v přízemí a podobné odpadky musí též sousedy velmi těšit...

Už týden je ale na tomto baru cedule "k pronájmu" a dva dny jsem před neviděl nikoho kouřit Marihuanu. Vypadá to tedy, že se problém sice nevyřeší, ale přesune jinam...



antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

Re: Re: Re: Klukovská léta

Oprava: vdala ne bála
pokračování

Re: Re: Re: Klukovská léta

Oprava: vdala ne bála
pokračování

Re: Re: Klukovská léta

Do Nakvasove ulice jsem se bála v roce 1967, kde rodiče mého muže měl domek a provozovali květinářství. Za námi žil herec Stanislav Neumann, jehož dům tam stojí dodnes. My ostatní ...
pokračování

Většinu roku neprší, ale občas i sněží, mrzne a padají trakaře.

Podle dat ČHMÚ v Praze je ročně 80-120 dnů s deštěm nad 1 mm, 40 - 100 dní se sněhem a 20 - 42 dní s celodenním mrazem, ale jen 40 - 50 jasných dní. Každé kryté schody a ...
pokračování

Máte zájem o nebankovní půjčku?

Nabízím finanční pomoc pro občany České republiky. Zajistím půjčku pro vaše potřeby za skvělých podmínek. Financování je ze soukromých zdrojů a není prověřeno majetkovými ...
pokračování