Drogové doupě v Bořivojově ulici

Reakce na příspěvek

Na druhou stranu...

6.11.2018 22:24 vložil AcifAlOner

...tyhhle bary funguji v Praze (ano, Praha je raritou, Brno ma jeden nebo dva) urcite minimálně dvacet let...
ALE dřív to byla uzavrena subkultura spojena hudbou, umenim atd. Nakup travy byl jen něco vedlejšího. Dnes je to jinak. Je to jako jít do obchodaku. Vše je to samozřejmě kryty fizlama (jak jinak by to asi mohlo fungovat?). Travu člověk koupi, ale atmosféru aby pohledal...

antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

Kdo to podepsal?

Kdy a kdo tyto konkretní dvě smlouvy (s ODS a Banzai) podepsal?
pokračování

Re: Nádhera

Zdravím Pepo, drž se starej Žižkováku !!!
pokračování

Nádhera

Vážení,nádherně popsaná historie dnešní ,,Seifertky". Sám jsem bydlel na jejím konci (Táboritská 2) déle než 40 let,a prožil tam více než 1/2 života.. Dnes tam bydlí syn a ...
pokračování

Re: Re: upřesnění k jedné fotografii pana Vaňka

Dobrý den,jsem velmi rád,že se ještě někdo zajímá o historii Žižkova. Hospoda se jmenovala U Slanců,a nebyla hospodou obyčejnou! Chodil jsem tam tátovi pro pivo a vždycky jsem dostal ...
pokračování

Paní Jiřičná vyklízí své zaprášené šuplíky v Česku

Velmi děkuji za příspěvek p. Žaloudka. Při prvním pohledu na toto " krajkoví " Jiřičné jsem si vybavila Emiráty a nevím, proč by měly stát v komplexu, který je strohý a ...
pokračování

Nejčtenější

Vlniti sklem

Když před dvěma lety koupil bývalou komunikační ústřednu v Olšanské ulici developer Central Group, bylo jasné, že bude veselo. Následovalo podepsání smlouvy se starostkou Hujovou, podle níž si developer může na pozemcích postavit cokoliv a Praha 3 s tím bude souhlasit. Uběhly dva roky a developer uspořádal “workshop” a vybral návrh Evy Jiřičné. Po patřičné ...
pokračování

Podivné pronájmy na poliklinice

Když jsem se v prosinci minulého roku stal předsedou komise pro Vedlejší hospodářskou činnost na Praze 3, tušil jsem, že nás čeká mnoho práce. To, s čím jsem se následně ohledně nebytových prostor setkal, ovšem zdaleka předčilo moje očekávání. Rozhodl jsem se tedy o své zkušenosti podělit v sérii článků. Tento je první.
pokračování