Drogové doupě v Bořivojově ulici

Reakce na příspěvek

Na druhou stranu...

6.11.2018 22:24 vložil AcifAlOner

...tyhhle bary funguji v Praze (ano, Praha je raritou, Brno ma jeden nebo dva) urcite minimálně dvacet let...
ALE dřív to byla uzavrena subkultura spojena hudbou, umenim atd. Nakup travy byl jen něco vedlejšího. Dnes je to jinak. Je to jako jít do obchodaku. Vše je to samozřejmě kryty fizlama (jak jinak by to asi mohlo fungovat?). Travu člověk koupi, ale atmosféru aby pohledal...

antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

voda

dobrý den kam pak se poděl karel berka po tý jeho vodě a potom co jsme se málem porvali v desperádu v liberci 2015 ho nikde nevidím nevzal náhodou kramle?
pokračování

Re: Drogové doupě v Bořivojově ulici

Tak hlavně že máte v 1:30 ej em čas sledovat pochybné existence. Vaše argumenty mě natolik znervoznili, že jsem Vám musel odepsat. Starejte se o sebe a marihuanu přnechte nám, pochybným ...
pokračování

Re: Je to děs a hrůza

Nevěděl jsem, že sedět na zemi je trestné... v Praze žiju celý život, avšak jsem z vesnice, tak mi sezení na zemi připadá normální, ale asi jsem divnej
pokračování

Otázka

A jak je to se sexuální orientací pana faráře?
pokračování

Reakce Štěpána Štrebla na článek.

Na níže uvedené adrese, je možné se seznámit s názory Štěpána Štrébla na článek. https://www.facebook.com/vitek.kalisz/posts/4124815290897021
pokračování