Noční klid

Reakce na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Noční klid

30.9.2016 13:34 vložil Jan Vronský

Hluk je pouze jeden z nepříjemných aspektů. Dále v okolí vzrostl výskyt graffiti a vandalismu všeobecně - lavičky, pár měsíců staré, jsou nyní zcela potagované. Dopravní značení na cyklostezce naprosto nečitelné, zohýbané. Držák na sáčky na psí exkrementy zdemolován zcela. Všude láhve, střepy, kelímky, sáčky od drog... Jestli se nepletu, tak likvidaci tohoto všeho platí Městská část / Magistrát, zatímco Storm si mastí kapsu.

antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

voda

dobrý den kam pak se poděl karel berka po tý jeho vodě a potom co jsme se málem porvali v desperádu v liberci 2015 ho nikde nevidím nevzal náhodou kramle?
pokračování

Re: Drogové doupě v Bořivojově ulici

Tak hlavně že máte v 1:30 ej em čas sledovat pochybné existence. Vaše argumenty mě natolik znervoznili, že jsem Vám musel odepsat. Starejte se o sebe a marihuanu přnechte nám, pochybným ...
pokračování

Re: Je to děs a hrůza

Nevěděl jsem, že sedět na zemi je trestné... v Praze žiju celý život, avšak jsem z vesnice, tak mi sezení na zemi připadá normální, ale asi jsem divnej
pokračování

Otázka

A jak je to se sexuální orientací pana faráře?
pokračování

Reakce Štěpána Štrebla na článek.

Na níže uvedené adrese, je možné se seznámit s názory Štěpána Štrébla na článek. https://www.facebook.com/vitek.kalisz/posts/4124815290897021
pokračování