Noční klid

Reakce na příspěvek

Re: Rušení nočního klidu

4.11.2018 00:24 vložil To je jedno

Ano na chodnících, mě málem jedna sejmula před vchodem mého domu, když jsem vyšla z domu. A to jsem po zranění páteře a další zranění a pád si nemohu dovolit. Tedy mohu a za jakou cenu. Ujede a...

antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

Kdo to podepsal?

Kdy a kdo tyto konkretní dvě smlouvy (s ODS a Banzai) podepsal?
pokračování

Re: Nádhera

Zdravím Pepo, drž se starej Žižkováku !!!
pokračování

Nádhera

Vážení,nádherně popsaná historie dnešní ,,Seifertky". Sám jsem bydlel na jejím konci (Táboritská 2) déle než 40 let,a prožil tam více než 1/2 života.. Dnes tam bydlí syn a ...
pokračování

Re: Re: upřesnění k jedné fotografii pana Vaňka

Dobrý den,jsem velmi rád,že se ještě někdo zajímá o historii Žižkova. Hospoda se jmenovala U Slanců,a nebyla hospodou obyčejnou! Chodil jsem tam tátovi pro pivo a vždycky jsem dostal ...
pokračování

Paní Jiřičná vyklízí své zaprášené šuplíky v Česku

Velmi děkuji za příspěvek p. Žaloudka. Při prvním pohledu na toto " krajkoví " Jiřičné jsem si vybavila Emiráty a nevím, proč by měly stát v komplexu, který je strohý a ...
pokračování

Nejčtenější

Podivné pronájmy na poliklinice

Když jsem se v prosinci minulého roku stal předsedou komise pro Vedlejší hospodářskou činnost na Praze 3, tušil jsem, že nás čeká mnoho práce. To, s čím jsem se následně ohledně nebytových prostor setkal, ovšem zdaleka předčilo moje očekávání. Rozhodl jsem se tedy o své zkušenosti podělit v sérii článků. Tento je první.
pokračování

Zelení: Každé dítě si zaslouží domov

Jedním z cílů Zelených na radnici Prahy 3 je aktivně řešit bytovou nouzi rodin s dětmi s trvalým pobytem na Praze 3, žijících na ubytovnách nebo v azylových domech. Směřujeme k tomu prostřednictvím nových Pravidel podporovaného bydlení, jejichž přípravy jsou téměř u konce.
pokračování